Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Állandó szédülés, gerincfájás,...

Állandó szédülés, gerincfájás, végtaggyengeség, mi lehet?

Figyelt kérdés
Sokszor szédülök, zsibbad az ujjam, fáradt vagyok, régebben is volt ilyen, de most már majdnem mindennapos. Elmentem orvoshoz, aki elküldött ideggyógyásztra, aki 3 perc alatt megállapította, semmi bajom. Most a reumára várok, emellett szorongok is, de nem ettől van ez. A testtartásom rossz, most hogy sokszor kihúzom magam a hátam s fáj. Lehet ettől?
2016. máj. 4. 20:22
 1/9 anonim ***** válasza:
keress rá gerincferdülésre itt és azzal az edzéssel javítsd a tartásod
2016. máj. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2016. máj. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A sok görnyedt üléstől nekem is jelentkeztek hasonló tünetek:

[link]

Gyógytornának a hasonfekve való hátrahajlás sokat segített. Illetve az hogy megtudtam panaszaim okát, mert onnantól mindig igyekeztem kompenzáló testmozgásokat végezni.

2016. máj. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Készült MRI? Hogyan állapította meg ha nem?
2016. máj. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. 26 éves vagyok, mindig rossz volt a testtartásom és évek óta alig mozgok. Most, hogy állandósultak a tünetek kezdtem el, de még nem érzem. Az interneten meg olyan dolgokat olvasok, hogy szorongok miattuk.
2016. máj. 4. 21:06
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem készült semmi, pár dolgot kellett csinálnom és mondta nincs bajom, pedig ott is szédültem.
2016. máj. 4. 21:07
 7/9 anonim ***** válasza:
Agyi keringési zavar? (TIA) Próbálkozz egy másik ideggyógyásszal! Pl az OITI-ben.
2016. máj. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A vérnyomásod rendben van?
2016. máj. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Vérnyomásom átlagos, ha pánikolok magasabb.
2016. máj. 4. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!