Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha alacsony a vérnyomásom és...

Ha alacsony a vérnyomásom és a pulzusom, akkor fogyaszthatok kávét, energiaitalokat?

Figyelt kérdés
2016. máj. 7. 13:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen,de literszámra nem kell inni .

Én reggel iszok egy duplát, mert különben rosszul agyok,igy felmegy 100/70 körülire ,és már működöm.

Délután is bedobok egyet .

Energiaitalt is iszok néha,de a kávé hatásosabb.

2016. máj. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól függ neked mennyi a jó érték. Nekem az a normális ha alacsony. Ha kávét iszok egyrészt nem megy fel tőle másrészt fáj a mellkasom. De a kávé amúgy csak a pulzust emeli és amelyik gyorsabban ver hamarabb "megy tönkre" :D szóval ha nincs különösebb bajod az alacsony vérnyomástól akk mellőzd ezeket. A másik meg hogy egy idő múlva hozzá szokik a szervezeted és nem fog használni. Igyál helyette zöld vagy fekete teát.
2016. nov. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is alacsony vérnyomásom van, az Aldi-s Coolpresso Espresso kávéból iszok napi 5-6-ot. De olykor 2-3 energiaitalt. Meg amúgy is az érzelmek embere vagyok. Igényli a jobb agyféltekém a stimulációt.
2017. dec. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én jegeskávét iszok olykor. De energiaitalt is ritkán. Cigizni meg buliban. Én ilyen kis érzelmes fiúcska vagyok, igényli a jobb agyféltekém a stimulációt.
2017. dec. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!