Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Volt már olyan aki terhes...

Volt már olyan aki terhes volt és érzékeny volt nagyon a bőrre?

Figyelt kérdés
7 hetes vagyok es mar vagy 3 hete kiutesek jonnek ki rajtam és nagyon viszketnek lehet a ruha anyagátol meg amikor kiszedem a szemoldokom vagy a pattanasomat nyomom ki bedagad mintha egy szúnyog csípet volna meg😑 ! És ez normális dolog amugy?
2016. máj. 10. 10:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen! Nekem az epertől terhesség alatt pl. kijöttek pöttyök (amúgy nem vagyok allergiás). Valamitől folyton volt rajtam pár szúnyogcsípés szerű dolog, pedig nem voltak szúnyogok akkor, és nem is csípés volt. Elmúlt terhesség után, igen, a szemöldökszedés is ilyen volt...képzelheted, ahogy bajusz- és szemöldökgyanta után kinéztem hazafelé...:D
2016. máj. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Uh az tenyleg nagyon durva :/ en is jartam igy... Koszi a valaszod amugy meg nyugodtam! :)
2016. máj. 10. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!