Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Arra lettem figyelmes, hogy...

Arra lettem figyelmes, hogy random időközönként a bőrömön egy kis kerek területen (volt, hogy az arcomon, volt, hogy a kezemen, volt, hogy a lábamon) ilyen nagyon nagyon apró kis dudorok jelennek meg, és elég sokáig ott is maradnak. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Mikor ez először fordult elő olyan 10-12 éves lehettem, és anyám kent rá minden vackot, de kb semmit nem javult, aztán elkezdtem dörzsölni, kipirosodott, aztán tökre kifehéredett, és végül teljesen elmúlt. Most 15 vagyok, de azóta minden évben legalább 1x előjött ez, de nem foglalkoztam vele, mert mindig hamar elmúlt. Kb észre se lehet venni, csak ha megérinti az ember azt a felületet, de most kíváncsi lettem. Meg nemtom, lehet van köze hozzá, de elég érzékeny a bőröm, hamar kiszárad, hamarabb átázik mint az átlagnak, bár már annyira nem, mint 2-3 éve.

15f



2016. máj. 11. 00:06
 1/1 anonim ***** válasza:
ekcéma?
2017. ápr. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!