Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A számítógépem random időközön...

A számítógépem random időközönként kikapcsol. Ötletek?

Figyelt kérdés

Ritkán, véletlenszerűen jelentkezik a dolog, független hogy mit csináltam előtte. (gondolok itt játékra, videónézésre stb.)

Ebből az indokból kifolyólag a túlmelegedés szerintem kilőve. Valami ötlet?

(Még egy dologra tippelek, ez lenne a legkellemesebb: A gép egy elosztóba van bedugva, aminek a kapcsolója eltörött. Megcsináltuk használhatóra. Arra gondoltunk hátha ott van valami kis zárlat, és a táp inkább kikapcsolja a gépet, mint hogy baj legyen.) Lassan 3 éves a gép.

Köszönöm. :)



2016. ápr. 16. 22:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen tápegységed van?
2016. ápr. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azért ne zárjuk ki a túlmelegedést, ameddig meg nem győződsz róla, hogy nem az!

Legközelebb ha ilyen van, utána egyből nézd meg a hőmérsékleteket!

2016. ápr. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ennek több oka is lehet nem írom le az összeset.

Írd le a tápod,a HDD kondícióját,a hőfokokat terhelés alatt és alapjáraton,ha valami hang van kikapcsolás előtt azt is leírhatnád.

2016. ápr. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Chieftec CTG-500

Azért zárom ki, mert amikor a napokban 'csúcshőmérsékletben' egy nagy igényű játékkal játszottam, akkor meg se nyikkant. Ám most pedig konkrétan videónézés közben kapcsolt ki. Azért mindenesetre nézni fogom.

Kondíciókat holnap meglesem, hang vagy bármiféle gyanús dolog nem volt.

2016. ápr. 16. 23:02
 5/5 A kérdező kommentje:

HDD kondíció 100%

CPU max: 67 Celsius

GPU max: 94 Celsius (bár játék közben közel sem szokott ennyi lenni, pláne nem videó-nézés közben.)

2016. ápr. 17. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!