Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 21 évesen diszlexiával,...

21 évesen diszlexiával, diszgráfiával, gyenge memoriával, figyelem zavarral mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Elkezdtem egy okj-t de abba hagytam mert nem ment a tanulás, dolgoztam aztán külföldön de az se ment, mert az alapvető munkáknal is gyengèn teljesitetettem..


Mi lesz igy velem?

Csak egy erettsègim van, semmiben se vagyok kiemelkedö.



2016. máj. 11. 00:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Bármit, amit akarsz.
2016. máj. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Próbálj egy pszichológustól kérni tanácsot.
2016. máj. 11. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem inkább logopèdustol kène?
2016. máj. 11. 08:07
 4/8 anonim ***** válasza:
Megpróóbálhatod azt is, és lehet, hogy tudna segíteni, de sajnos ezt neked kellene fizetned.
2016. máj. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Csodás :(
2016. máj. 11. 23:19
 6/8 anonim válasza:
Kineziológust keress meg szerintem, stresszoldás segíthet. És soha ne add fel! Mindenki valamiben jó, ne becsméreld magad! Idő mire megtalálod.
2016. máj. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A kineziológus drágább lesz mint a pszichológus és akkor már inkább pszichológus! Bár gondoltam már találkoztál pszichológussal és gyógypedagógussal is, amikor mindezeket megállapították. És ugyanakkor adott határozatban szokás tanácsokat írni és gondolom csináltak veled IQ-tesztet is. Nos annak eredményéből következtethetsz arra, hogy merre kéne menned.

Vedd elő, és olvasd át !!

Mennyire vagy szorgalmas ?? (Mert tapasztalatom szerint a problémád megoldásának nyitját errefelé kéne keresgélned.) Ha nem, akkor motiváld magad minden nap !

2016. máj. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

vizsgáltasd ki magad.

olyan nincs,hogy nem megy a tanulás,csak kitartónak kell lened .

2016. máj. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!