Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ti elmennétek egy olyan...

Ti elmennétek egy olyan orvoshoz, akinek orr-, vagy szemöldök piercingje van? Mi a véleményetek az ilyen orvosról?

Figyelt kérdés

2016. máj. 12. 10:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi lenne? ha intim piercingje van, akkor arról tudomást sem szerzel, mégis gondolhatod jó orvosnak.


amúgy szerintem vagány, bevállalós :D

2016. máj. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 HUN_Sector ***** válasza:
100%

Ettől rosszabb szakember?

A mai fiatal felnőttek más generáció. S ha fültágítója van de az elte professzorcsapata elbújhat a szaktudása és a kedvessége mögött, akkor nem ér semmit a testékszer miatt?


Ebből csak idehaza, a szoci blokkban csinálnak ekkora problémát. Nyugaton ez természetes és nem zavartatják magukat az emberek.


Egyik volt párom tanító néni volt, a gyerekek imádták, uszodában meg hiába látták, hogy teli van varrva a háta, nem ez alapján ítélték meg. A gyerekeket ez már nem hatja meg, ők ilyen világba születtek, nekik és a fiatal felnőtteknek ez természetes.


Így te se ítélkezz. Az orrpiercing, a fülbevaló, a szemöldök piercing ma olyan, mint a nyaklánc, vagy régebben a pecsétgyűrű.

2016. máj. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Igen, szerintem is így van. Pl a háziorvosomnak van. Érti a dolgát és jófej is. Csak kíváncsi vagyok a közvéleményre.
2016. máj. 12. 10:43
 4/13 HUN_Sector ***** válasza:
100%

Akik emiatt finnyáskodnak, az az idősebb korosztály. Viszont ez minden korban így volt.


Engem pl a lógó ülepű skinny/leggings gatya és az ecsetfrizura idegesít, hiába vagyok csak 30, ezt nem bírom a mai tiniken. De attól még lehet, hogy kiváló asztalos/óvónéni/ügyvéd lesz bármelyikből.

2016. máj. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
6%
Szerintem aki divatbohóc akar lenni, az ne menjen orvosnak. Komolyabb helyekre nem is vesznek fel olyan munkatársat, ahol látható helyen van tattco, orrkarikáról nem is beszélve.
2016. máj. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Elmennék, mert nem külső alapján választok orvost. Nem gondolnék róla se jót, se rosszat, amíg meg nem ismerem, sokkal fontosabb a tudása, és persze az, hogy valamilyen szinten egyenrangúként kezeljen.

Egyébként szeretem a piercingeket. Egyedi. Nem unalmas, átlagos emberre vall.

2016. máj. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
HA jó szakember, akkor lényegtelen a kinézete.
2016. máj. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 HUN_Sector ***** válasza:
61%

5: Magyarország vezetői informatikai cégénél az összes vezérigazgató, nagykutya (na jó, számottevően nagy részük) tetovált, piercinges, fülbevalós volt. A csapatépítő hétvégén jól látszódott, amikor jakuzzizott az egész bagázsunk, illetve voltak elöl lévő tetoválások is.


Nem szabad ennyire konzervatívnak lenned. S hidd el, ha van megfelelő szakmai tudása, akkor egy munkáltatót sem érdekel a munkavégző kinézete. Ha meg nincs neki, akkor nem oszt, nem szoroz, hogy van e testékszere, vagy sem.

2016. máj. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Ó.G. Marianna válasza:
100%
Nem érdekelne. Bár én nem viselek se tetoválást, sem piercinget, abszolút nem zavarna, ha az orvosomnak lenne. Meggyőződésem, hogy a kordnadrágos, vagy öltönyös doktor urak sem különbek. Orvosnál a tudás számít. Egyébként, lehet, hogy a tetováltak-testékszeresek legalább tudják, mi a fájdalom és mi az a millió lepke, ami a gyomrodban verdes? Lehet, hogy empatikusabbak, emberibbek?
2016. máj. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem tetszenek a piercingek, de teljesen biztos vagyok benne, hogy nem befolyásolja a szakmai képességeit. :) Tehát igen, elmennék hozzá.


Le kéne szoktatni az embereket arról, hogy az ékszereik vagy az öltözködésük alapján ítéljék meg mások szakmai képességeit és rátermettségét.

2016. máj. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!