Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fáj az állkapcsom, apró...

Fáj az állkapcsom, apró "malőr" történt vele, és nem tudom, hogy ez normális-e, vagy valami súlyosabb, vélemények?

Figyelt kérdés

Egyik reggel fogmosásnál, pontosabban öblögetésnél éreztem, hogy elkezd égni az arcom jobb oldalon, és utánna egész nap fájt. Estére szerencsére elmúlt, de másnap almát ettem, és úgy elkezdett fájni, hogy tulajdonképpen már az ivás is gondot okoz. Ha kívülről megtapogatom, akkor is fáj...

13/L


Ja és lécci olyanok inkább ne is írjanak, akik csak szórakozni akarnak!


2010. ápr. 9. 09:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Meg is duzzadt? Akkor begyulladt ott egy ideg, már ha létezik ilyen. Tudom, nem kéne visszakérdeznem, de van rossz fogad? De az is lehet, hogy csak "kiugrott". Nekem ásításkor szokott fájni.
2010. ápr. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem, nincs egy rossz fogam se. Egy kicsit mintha duzzadt lenne, de azért nem olyan vészesen...semmi baj, ha visszakérdezel, így is minden segítségnek örülök :)
2010. ápr. 9. 10:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs kiszáradva az arcod nagyon?
2010. ápr. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nincs
2010. ápr. 9. 10:37
 5/7 anonim ***** válasza:

lehet, hogy jön a bölcsességfogad. az is nagyon tud fájni.

nekem is nagyon fiatalon kezdtek kinőni.

2010. ápr. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De akkor valószínű, hogy az ínyem is fájna, nem?
2010. ápr. 9. 11:54
 7/7 A kérdező kommentje:
Nah voltunk orvosnál, állítólag ez is valami féle vírus ami az izmot támadja meg, és mivel nekem már nincsenek nyirokcsomóim, ezért ott ragaddt meg...érdekes, szóval rejtély MEGOLDVA! xD
2010. ápr. 9. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!