Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek ehhez a magasságho...

Szerintetek ehhez a magassághoz jó a testtömegem illetve az eloszlás? Vagy fogynom kéne?

Figyelt kérdés

165 cm vagyok

65 kg

Ebből 36.9 % izom

10kg csont



Mennyit kéne fogynom ,hogy elérjem az ideális testtömeget?

16/L


Kérlek mellőzzétek a dagadt disznó,kövér állat és egyéb kifejezéseket,mert tudom magamról,hogy az vagyok.



2016. máj. 14. 09:15
 1/3 A kérdező kommentje:
Lemaradt: 26.6 % zsír
2016. máj. 14. 09:17
 2/3 anonim ***** válasza:
Akkor miért kérdezed? Igen, fogynod kéne, mégpedig 5-10 kilót. Ötből négy hasonló korú és magasságú lánynál nehezebb vagy, az átlag 56 kiló.
2016. máj. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Van egy olyan érzésem, hogy a #2 nem ért a témához, és az információk közül a 65 kg-ot látja...

A 26% testzsír nôknél még bôven a normális tartományba esik, bár egyáltalán nem a szálkás kategória. Ami azt jelenti, hogy lehet, hogy van mit fogni rajtad, de az adatok alapján a testsúlyod jó részét izmok teszik ki (remélem mondanom se kell, hogy az izom nehezebb, mint a zsír). Az izmok adják a tested formáját, tehát az adatok alapján egy igazi formás, nôies, ugyan nem vékony, de feszes, kívánatos testalkatot képzelek el. Feltéve, hogy pontosak az adatok. Ha a testzsírszázalékot suliban mérték, akkor vlszeg egy baromság, felejtsd el, az pontatlan, akkor lehet, hogy tényleg kell fogyno/formásodnod.

De ha sportolsz, és valóban ezek az adataid, akkor teljesen jó. Ha meg így sem érzed jól magad, szálkásíts (diéta+edzés), de nem hiszem, hogy 3-4 kg zsírnál többet kéne leadnod.

Egyébként egy kép sokat segítene.

2016. máj. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!