Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet a lent található...

MarciNagy kérdése:

Mitől lehet a lent található dolog fűszívás után?

Figyelt kérdés

A barátaimmal eddig 4x szívtunk füvet.Normális, mondhatni minőségi szóval semmi ilyen mix dolog vagy bio. Rendes fű. És én kezdő vagyok ugye, eddig a 3 ból egyszer ütött be egy erősebb és arra 1 hétre szívtam egy normálisat ami csak ellazított.A szívások 1 hét közökkel voltak nagyjából és sosem lett semmi baj, ugy csinaltam ahogy kellett.

Az utolsónál viszont mikor már nem éreztem a hatásából semmit és mentem haza buszon, becsuktam a szemem 10 másodpercre és mikor ilyen dimbes dombos uton ment a busz és dobált a hepehupás út, akkor ilyen megijedős érzésem volt vagy hogy fejezzem ki, de mégis kicsit extrább és megszédültem és röhögnöm kellett. Azóta néha így a semmitől belémjön a félelem így alapból, de legtöbbször a buszon és jön belém egy kis félelem rajta hogy nem fogok levegőt kapni vagy mi. És néha alapból 1-2 másodpercre furán érzem magam azóta (ez a szívás 2-3 napja volt normális fű) és már ritkábban de előjön ez a rémülés dolog stb.

Ez lehet elvonási dolog? vagy szimplán ez természetesnek mondható? vagy ezzel orvoshoz kéne fordulnom?

normális válaszokat szeretnék, félek egy kicsit és nem akarom többet csinálni



2016. máj. 14. 21:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

A 3as nagyon buta :) olyan dologról mond véleményt amit még sose tapasztalt és pont az ilyenek szokták éltetni a piálást ami ugye teljesen veszélytelen,mivel legális :)

Egyébként nekem is voltak néhány ilyen dolog a fűtől,ha ráparázol tényleg ne csináld,de lehet csak te magyarázol be magadnak túl sokat.Nekem volt egyszer olyan hogy már feküdtem le és fél álomba mint valaki beleordított volna a fülembe,akkor megijedtem de utána nem volt semmi,azelőtt meg utána se történt semmmi hasonló

2016. máj. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ma még nem volt semmi gond egyszer sem jött elő semmi szóval elmúlt, de lekopogom
2016. máj. 15. 12:16
 13/16 anonim ***** válasza:
Hát nehéz mit mondani erre. Elvonási tünet, meg ilyesmi kizárt, ez tényleg ilyen agyi, ráparázós dolog. Az nem lehet, hogy tudat alatt paráztál a lebukástól, az ismeretlentől? Mert bármennyire is biztonságosan csináltad, azért ott van a tudatban, hogy ez illegális, ez bűn. A busz is nyilvános hely ugye, ahol egyedül voltál és hirtelen visszajött kicsit a hatás. Nem volt ilyen "csak észre ne vegyék" érzés? Szerintem az ilyen parázások nagyrésze kb ezért történik, mert félni kell a lebukástól. Aztán csak az maradt meg, hogy ott rossz volt, hogy megilyedtél és valamilyen szinten benned maradt. De ez csak egy tipp :D
2016. máj. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Huh, hát nem paráztam a lebukástól így rendesen meg semmi.Szóval ez a tudat alatt dolog lehet csak. A buszos is hírtelen jött, megijedtem attól hogy bukkanós volt az út és dobált a busz és bamm. Azóta így ez volt
2016. máj. 15. 14:00
 15/16 V.Miklós válasza:

En rendszeresen fuvezek.Normalisat, bár szívtam biot is de az méreg csak megöli az embert.

Elfog múlni hidd el, velem is előfordultak ilyenek es vagy elmúltak, vagy pedig élveztem a hatást.Normal futol is tudsz Flasselni (halucinalni) de nem gyakori.

Vigyázz magadra jobbulást!

2016. máj. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

A fű mindig az aktuális gondolataidat és érzelmeidet nagyítja fel és jobban beleéled magad a dolgokba.

Ha ez zavaró érzést okoz akkor ne szívjad, vagy csak olyankor amikor eleve jó a hangulatod.

2016. máj. 19. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!