Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet a lent található...

MarciNagy kérdése:

Mitől lehet a lent található dolog fűszívás után?

Figyelt kérdés

A barátaimmal eddig 4x szívtunk füvet.Normális, mondhatni minőségi szóval semmi ilyen mix dolog vagy bio. Rendes fű. És én kezdő vagyok ugye, eddig a 3 ból egyszer ütött be egy erősebb és arra 1 hétre szívtam egy normálisat ami csak ellazított.A szívások 1 hét közökkel voltak nagyjából és sosem lett semmi baj, ugy csinaltam ahogy kellett.

Az utolsónál viszont mikor már nem éreztem a hatásából semmit és mentem haza buszon, becsuktam a szemem 10 másodpercre és mikor ilyen dimbes dombos uton ment a busz és dobált a hepehupás út, akkor ilyen megijedős érzésem volt vagy hogy fejezzem ki, de mégis kicsit extrább és megszédültem és röhögnöm kellett. Azóta néha így a semmitől belémjön a félelem így alapból, de legtöbbször a buszon és jön belém egy kis félelem rajta hogy nem fogok levegőt kapni vagy mi. És néha alapból 1-2 másodpercre furán érzem magam azóta (ez a szívás 2-3 napja volt normális fű) és már ritkábban de előjön ez a rémülés dolog stb.

Ez lehet elvonási dolog? vagy szimplán ez természetesnek mondható? vagy ezzel orvoshoz kéne fordulnom?

normális válaszokat szeretnék, félek egy kicsit és nem akarom többet csinálni



2016. máj. 14. 21:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ez a fu hatasa, de nem elvonasi tunet. Raparazasnak hivja a szleng, lehetett volna/lehet meg sokkal rosszabb is. Ne nagyon kiserletezz, a leirtak alapjan neked nem "valo" a fu...
2016. máj. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
De az még normális hogy 2 nap után is előjön ez a néhai megijedés vagy mi meg hogy ilyen furán érzem magam? ritkábban de előjön
2016. máj. 14. 21:32
 3/16 anonim ***** válasza:
9%
Kábítószerezel, mit vársz? Örülj, hogy csak annyi volt. Lehet legközelebb a bőröd téped, mert azt hiszed, hogy bogarak vannak alatta. De nyugodtan szívjad...
2016. máj. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Nem kértem oltást, normális NYUGTATÓ válaszokat akartam. Tapasztalt emberrel csináltam aki közölt velem mindent hogy mit csináljak:) nem paráztam rá, kipróblás képp volt párszor hangsúlyozom SIMA fű, semmi extra vagy módosított szar.Sima holland fű ami ott legális:) és ezt biztosan tudni.

Másrészt egyszer sem volt a pár alkalom közül ilyen baj, az erősebbnél sem és furának tartottam hogy nem paráztam rá meg semmi és mikor már nem éreztem semmit, jött hírtelen ez. Nem leoltó válaszokat, köszi:) szimplán tudni akarom hogy ez elfog-e tűnni, ritkul szóval gondolom.Csak ugye az ilyen nem játék

2016. máj. 14. 22:03
 5/16 anonim ***** válasza:
5%

"normális fű" volt, amint írtad.

Ezt elhiszem.

Azt viszont nem hogy normális dolog füvezni.

Aki viszont füvezik, ne vegye csodának, ha abnormis dolgok történnek vele.

2016. máj. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Evvel tisztában vagyok hogy a hatása még kiterjed egy ideig amég kimegy és azalatt bármi előfordulhat, de a sima fűnél mint ez olyan extra dolgok nem. Pl ez sem az. Csak az ember ugye minden "fura" "új" dologtól megijed, pl én is amikor ezt láttam és szimplán érdeklődni akartam hogy ez elfog e mulni napokon belűl vagy keressek-e fel valami orvost.Nem akarom én többet csinálni, nem vagyok drogos.Nem baszogatásért jöttem.Kipróbáltam biztonságos megbízható környezetben és többet én nem is akarok foglalkozni vele, többször nem kell.Pár próba
2016. máj. 14. 22:11
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg néha akkora baromságokat lehet itt olvasni!


" Lehet legközelebb a bőröd téped, mert azt hiszed, hogy bogarak vannak alatta"


Valahol eltévedtél mert a fű nem a hallucinogén szerek listáján szerepel! Ettől nem fogsz sárkányokat látni a hullámzó szobád falán!


"Aki viszont füvezik, ne vegye csodának, ha abnormis dolgok történnek vele"


Én immáron 4éve füvezek rendszertelenül és soha sem történtek velem különleges dolgok!



Hogy a kérdésre is választ adjak: A fű tényleg nem neked való! Mivel minden ember más és más így minden emberre másként hatnak ezen szerek! (amint említettem nekem sohasem volt gondom vele)!

Biztos ,hogy elfog múlni ,ha nem akkor nyugodtan keress fel egy orvost!

Amúgy az is lehet ,hogy éppen belteres füvet szívtál ami jóval erősebb az átlag fűtől és ezért ijedtél meg a hatásától!


Egyébként meg jobbulást kívánok!

2016. máj. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod és a hozzáállásod:)

Én is ezeken lepődtem meg, ha ezek lennének akkor Hollandiában sem lenne legális pl:)

Én csak azon vakartam a fejem hogy csak most fordult elő ilyen, azelőtt soha.Azelőtt ellazultam, nevettem mindenen stb szóval az átlagos dolgok aminek lennie kell.

Hogy nem nekem való, azt akkor elfogadom, nem is bánt csak próbáltam úgyis:D csak nem értem hogy ha nem nekem való akkor eddig miért ment rendben?

Köszönöm megnyugtattál:) ha nem lenne jobb elmegyek doki, csak hát ilyenkor az ember parázik így ugye. De akkor próbálom lecsökkenteni, gondolom avval is jót teszek ennek

2016. máj. 14. 23:23
 9/16 anonim ***** válasza:

A lényeg ,hogy nem kell ráparázni (szokták mondani ,hogy minden agyban dől el ,ott kell helyesen lekezelni a dolgokat)!


Egyébként fű és fű között is van elég nagy eltérés. Annyiféle fű fajta van hogy 2kezemen nem tudnám megszámolni! (pl: Ak47,White widow,Purple Kush... és mindegyiknek teljesen már a hatása és ereje)!

Ezen felül is még van olyan ami kinti (szóval a természetben terem meg) és van belteres ami a kinti növényhez képest iszonyat erős hatásra!


Nem mindegy hogy melyiket használod!


Csak nyugodtan kell kezelni a dolgot! Igyál egy jó teát ,nézz valami laza filmet! Aztán elmúlik ez a megrémülés dolog! ;)

2016. máj. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Rendben, nagyon hálás vagyok a válaszodért:) Próbálgatok sokat pihenni, csak stresszes vagyok alapból mostanság magánéleti gondok miatt.Amikor szívtunk, nem paráztam rá.Tök normál, lazán kezeltem ahogy kell.Tapasztalt barátom mindent elmondott.Aztán szívás után 1 órával mentem a buszra és ott tök nyugodtan ülök aztán a bukkanoktól megijedtem vagy nem tudok mit mondjak és olyan érzés volt mint mikor beüt a cucc.Szóval a fejembe ment a bugi, zsibbadtak a végtagjaim és nevetnem kellett egyből.De az ilyedségtől vert ezerrel a szivem es az a tipikus megijedés jött rám és hallottam ahogy vert a szívem és a járásom sem volt az igazi:D aztán egyből leszálltam inkább a buszról.Leszállás után a frisslevegőn már nem is volt gond, csak megijedtem mert nagyon lazán ültem és hírtelen megdobott az a szar busz és gondolom ez váltotta ki:D 2 napja volt ez, azóta a buszon előjön ez kis mértékben.De ha nem figyelek oda és lenyugtatom magam akkor semmi. Itthon / nem buszon meg alig-alig.Ritkásodik. Szóval nem tudom miét volt, de ez a buszos szarság adhatta rám
2016. máj. 14. 23:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!