Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az öcsém drogfüggő lett, hogy...

Az öcsém drogfüggő lett, hogy húzzam ki ebből?

Figyelt kérdés
Magának nem vallja be de biztos vagyok benne, hogy drogfüggő. Szeretem az öcsémet ki kell rántsam ebből csak nem tudom hogyan. Segítsetek!

2016. máj. 16. 08:20
 1/4 anonim ***** válasza:
milyen típusú drog?
2016. máj. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mit jelent az hogy magának nem vallja be? De ha valaki nem akar saját magán segíteni , te hiába erőlködsz.
2016. máj. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Port találtam nála amit szerintem az orrába szív fel mert sokszor furán szipog. Ő szerinte nem függő csak alkalmi használó, de szerintem aki 5 hónapja hetente egyszer kétszer csinálja az igen is függő. És igen az a baj hogy amíg őnem akar tenni ellene semmit addig én sem tudok vele mit kezdeni. Ezért vagyok kétségbe esve. Nem akarom megvárni, hogy keményebb drogokhoz nyúljon.
2016. máj. 16. 10:52
 4/4 anonim válasza:
Hát pedig már a por is elég kemény drog.
2016. máj. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!