Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Adolf Hitler tényleg drogfüggő...

Adolf Hitler tényleg drogfüggő volt? LOL

Figyelt kérdés

[link]


A cikk szerint ezt a fajta szert használta, és ez okozta nála a kezei rángását, ami néhány régi fölvételen látható.

Tud erről vki vmi bővebb információt? :D


2010. okt. 13. 00:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
46%

Ez is csak egy újabb lejáratás!:S

Hitler-ről már kitalálták hogy zsidó volt meg hogy vannak afrikai ősei!

De a legdurvább pletyka amit az egész világ elhitt hogy kiirtott 6millió zsidót gázkamrákban!

2010. okt. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
42%
Első,tudsz róla hogy a holokauszt-tagadás is bűncselekmény?
2010. okt. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
ajj ...pont azért nem tettem a politika kategóriába, mert sejtettem, h ott egyből megjelenik 10 netnáci, akik elkezdenek háborogni, h micsoda újabb, ócska lejáratás az amúgy TÖKÉLETES fűrer ellen.....komolyan azt hiszitek, h vmi makulátlan ember volt, mindenféle hibák nélkül?! Meg amúgy is hogy rajongani vki vkiért, aki egy másik népet tartott felsőbbrendűnek, Magyarok vagytok, vagy vmi Osztrák bevándorlók?! pff A holokauszt meg tényleg nem tudom hogy jön megint ide.....
2010. okt. 13. 16:12
 4/15 anonim ***** válasza:
17%

Te véleményt kértél én meg megmondta a véleményem nem értem mi a baj ezzel.Csak azt választ választ lehet adni hogy:"HŰŰŰ azta"stb...


És tudom hogy a holokauszt tagadás bűntény csak nem tudom hogy mért büntetik azt ami olyan biztosan megtörtén!

2010. okt. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
49%

Az Én nagypapám egy haláltáborból szökött meg!

Nagypapám testvérének a gyerekeit meg is ölték...

Úgy hogy Nekem egyértelmű, hogy volt holokauszt!

2010. okt. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
En ugy tudom azert volt kez rangasa mert Parkinson koros volt.
2010. okt. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
36%
a te nagyapád hazug, mivel zsidó
2010. okt. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Igen, ezt én is hallottam, h föltételezhetően parkinson kóros volt, itt meg azt írják, h az említett (akkoriban gyógyszerként forgalmazott) drog miatt, ami vmi metamfetamin, tehát kb. olyan, mint a mai ún. "speed".

Ezért kérdeztem, h vki tud-e vmi bővebbet, h most mi is az igazság.(habár a teljes igazságot azt hiszem sohasem fogjuk megtudni :)

A zsidózós-holokausztos témát pedig be lehet fejezni, nem ez volt a kérdés, mellesleg én is ismerek olyat, aki az egykori "Auschwitz" (Oswiecim)-i tábort élte túl épp hogy.....de gondolom mindezt csak megálmodták, vagy beképzelték maguknak, jah nem kitalálták, mert hazug zsidók.....egyértelmű.

A fűrer sem netezett soha életében, kövessétek, ti sem tegyétek, kedves internethitlerkék.

2010. okt. 14. 01:39
 9/15 A kérdező kommentje:

17:22

ha figyelmesen elolvasod a kérdést, akkor láthatod, h nem holmi bulvárhírként akartam itt közzétenni, h BOTRÁNY!! HITLER A DROGOS!! :O, amire aztán mindenki döbbenten hozzáfűzheti, h hűűűha, de durva, hanem h tud-e vki bővebb információt a témát illetően ;)


Amúgy sztem biztos, h szedett ebből a pervitin-ből, akkoriban ez egy forgalmazott gyógyszer volt a 3.-dik birodalomban, sok katonát is ezzel tuningoltak, h jobban bírják a harcot, a kérdésem inkább az, h Hitler valóban visszaélt-e vele, tehát drogozott, ugyanis neki nem nagyon volt szűksége arra, h fokozza az állóképességét, ugyebár :)

2010. okt. 14. 01:44
 10/15 AĐA ***** válasza:
PONT MA TANULTUK TÖRIBÖL HOGY NEM DROGOZOTT NEM IVOTT NEM NÖZÖTTT SEMMIT NEM CSINÁLT x)
2010. okt. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!