Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

Hogyan gyozzem le az evési ingerem?

Genetikailag benne van a véremben mert a családom hízó hajlamos.

165cm és 57kg vagyok.Eszek de sajnos az átlagosnál néha tobbett foleg este.Felek hogy kezdek elhízni.Mozgás meg van napkozbe és olyanokat is eszek ami nem hízlal de sajnos tobbet.Mit csinaljak?A sok folyadéktol csak fáj a hasam. Ha van otletetek orulnék azoknak:)

2008. szept. 24. 21:24  Privát üzenet  

A válaszok
Szerintem 165/57 mérettel teljesen feleslegesen aggódsz az elhízás miatt.:)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2008. szept. 24. 21:29 Privát üzenet
Ja, és az evési ingert leginkább evéssel lehet megszüntetni.:)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2008. szept. 24. 21:29 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Koszi a reális meglátást

Igy már sokkal jobb:)

# 3/3Időpont 2008. szept. 25. 14:58 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Pár napja amikor lefekszek hányingerem van de csak akkor ha lefekszek és ha felkelek egy idő utánn elmúlik lefekvés elött nem eszek és nem is iszok szénsavas üditőt, mitöl lehet...
Mitől lehet sürgető vizelési ingerem?
Mitől van folyamatos vizelési ingerem?
Székrekedés? Van ingerem van székletem (ami kemény) is de egyszerűen nem jön ki. Ha próbálkozom erősen fáj és hiába nyomom nem jön.
Miért van vizelési ingerem, ha valami "nagy dolog" előtt állok? Hogyan vagy mivel orvosolható hogy ne jelentkezzen ez a probléma?
Mindig mikor pisilek felállok és utána nem is tudom mintha fájna a csiklóm vagy a húgycsövem és ilyen pisi ingerem van. Mi lehet ez?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!