Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 13 évesen mellkasi fájdalom?

13 évesen mellkasi fájdalom?

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok. Régebben is szorított a mellkasom, de nem foglalkoztam vele. Tegnap viszont mikor lefekeudtem aludni elkezdett szorítani de csak pár másodperc volt. Aztán pedig a bal karom is elkezdett zsibbadni és fájni. Egy pár nappal ezelőtt, mielőtt megjött volna a havi vérzésem nagyon gyengének éreztem magam, úgy éreztem ki megy a lábam alólam és egy belső szorongást éreztem. Ezt be tudtuk a menstruáciomnak. Esetleg a kettő összefügg? Anyukám szerint erős vitaminhiányom lehet, és az internet a vashiányhoz ír mellizom szorítását, és az is lehet hogy magnézium, kalcium hiány miatt fáj a karomban egy izom. Természetesen délután megyunk a háziorvoshoz, csak annyira ideges vagyok, már tegnap is remegtem az idegtől, mert nagyon fel tudom stresszelni magam. Olyan jó lenne valaki megnyugtatna mert én délutánig elájulok az idegességtől.

(Bocsi, ha van benne helyesírási hiba, csak telefonról vagyok+autocorrect)

Köszi előre is!



2016. máj. 18. 09:50
 1/1 anonim válasza:
Szerintem ezt ne tudd be a menzesznek ... Kezdj el jarni gyogytesire ha ugy se jobb , forduljatok szakemberhez ! Irj ha tortent valtozas;)!
2016. máj. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!