Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Mivel nem...

Mit csináljak? Mivel nem ettem valami sokat már több mint 2 hónapja nem jött meg a menzeszem.

Figyelt kérdés
Anyukám azt mondta, el fog vinni nõgyógyászhoz, legalább is megkérdezi, hogy mit lehet tenni, ha ebben a honapban sem jön meg. Csak az a baj, hogy én gyülölöm magam meg az egész testem és még fogyni szeretnék, de tudom hogy nem oké hogy nem jött meg a mensim. Képtelen vagyok normálisan enni, a hizás gondolatától is rosszul vagyok, mit csináljak hogy egészségesen lefogyjak és utána ne jöjjön vissza. Most naponta ötször eszem keveset azt mondják ez jó, vélemény?

#fogyás #hízás #kilogramm #anya #félelem #gyûlölöm #nõgyógyászhoz
2016. máj. 18. 17:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Anorexiás vagy. Tehát nem is hiszem, hogy fogynod kell, sőt az esetek többségében inkább hízni.

Pszichológushoz kellene vinni, ő majd kivizsgál.

A koplalást meg AZONNAL hagyd abba, és kezdj el normálisan enni.

2016. máj. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!