Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit lehet a puffadás, kellemet...

Mit lehet a puffadás, kellemetlen szelek ellen tenni?

Figyelt kérdés

Nagyon fel vagyok puffadva, székletem nincs csak nagy erőlködéssel pár bogyó. És kellemetlen szagú a puki.... :D

Mostanában reggelente zabkását eszek. Kb azóta van ez.

Mit lehet ellene tenni, hogy elmúljon?


2016. máj. 19. 22:23
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és azt elfelejtettem hozzátenni, hogy kisebb görcs hozza a szeleket...
2016. máj. 19. 22:24
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne egyél zabkását, ha ilyen hatással van rád.
2016. máj. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
espumisan
2016. máj. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom 100%ra hogy a zabkásától van. Csak tippelni tudok. Kb 2 hete eszem. És egyik nap volt ilyen problémam másiknap nem...
2016. máj. 19. 22:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, hogy elhagyod pár napra, aztán egy nap egyél háromszor is. Ha baj van, akkor hanyagold ezt a kaját:)
2016. máj. 20. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Zabkásának épp az a jó tulajdonsága, hogy puha, nagyobb mennyiségű székletet okoz. "Kipucol" :)

De ha túl sokat eszel vagy csak azt eszel akkor nagyon puffaszthat.

Nem tudom milyen fajtát szoktál venni, én próbáltam többet is, nekem az jött be, amelyik natur és a "szemeken" kívül semmi más nincs benne. Mert van olyan ami natur de tele van minden kiegészítővel.


És tényleg ha eszel zabkását, nap folyamán egyél kenyér félét is. (Saját tapasztalat.)


Remélem tudtam segíteni.

2016. aug. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!