Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Folyamatosan szomjas vagyok?

Folyamatosan szomjas vagyok?

Figyelt kérdés
Szóval alapvetően (sajnos) nagyon keveset iszom. (örülök, ha elérem a 2 litert) ennek annyi a háttere, hogy gyógyuló anorexiás/bulémiás vagyok, és ha iszom még ennél is kevesebbet tudok enni, plusz ha eszem és rá iszom automatikusan visszajön, és utálom a teltségezetet. Viszont ma valami érdekes történt. Tudom, hogy egészségtelen, de vacsorára megettem egy nagyobb sós perecet(gyerekkori kedvenc, nem tudtam ellenállni amikor megláttam a polcon) és azóta folyton szomjas vagyok. Már több mint 2 litert megittam este hat óta, és szörnyen fáj de képtelen vagyok abbahagyni. Persze ez a bulémiámon sem segít mert kb egy hajszál választ el attól hogy az összes vizet kihányjam, de gondolom akkor kezdődik előröl. A sótól lehet ez? Vagy mitől?

2016. máj. 20. 22:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen a sótól van.

Ne igyál egyszerre sokat, inkább sokszor keveset, akkor nem lesz annyira teltsèg èrzeted.

Ès ami mèg nekem jó szokott lenni ilyenre az egy bögre hideg tej, ha szereted próbáld ki.

2016. máj. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha hányingered van, akkor a jéghideg Coca-Cola az igazi. A szénsavat viszont keverd ki belőle, legyen punnyadt. Próbáld ki, ha van odahaza. És ne a light verziót, hanem a klasszikusat.
2016. máj. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
en a szensavmentestol szabalyosan emelygek😅 plusz a rendeset az etkezesi zavarombol kiindulva nem szoktam inni, viszont a 330as light hidegen nalam is csodakra kepes, a szensav jol szokott esni..
2016. máj. 20. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!