Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért vagyok folyamatosan...

Miért vagyok folyamatosan szomjas?

Figyelt kérdés
Kb 1 hete kezdtem el fogyózni. Az első pár napban ilyen méregtelenítés címén csak gyümölcsöt és zöldséget ettem. Ezzel nem is volt gond de folyamatosan szomjasnak érzem magam. Hiába iszok meg fél liter vizet egy ültő helyemben utána még mindig szomjas vagyok. Legutóbb már az volt hogy úgy éreztem hogy mindjárt kipukkadok de még mindig szomjas vagyok. Régebben is megittam jó másfél liter vizet de ilyen még nem volt hogy akár 4 litert is megigyak.(csak vizet iszom)
2013. jan. 12. 22:53
 1/1 anonim ***** válasza:

nos, akkor ne vize igyál, mert az nem oltja a szomjadat...

Ismerősömtől hallottam, hogyha teszel egy kevés sót a vízbe amit szol ilyenkor, akkor jobb lesz állítólag, bár nem tudom.


Szerintem igyál gyümölcslevet amennyit lehet, vagy egyél még több gyümölcsöt, annak meg kell hogy oldja a problémát.

2013. jan. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!