Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez igaz? Mert már több felől...

Ez igaz? Mert már több felől is hallottam.

Figyelt kérdés
Szóval van pár ismerősöm akik füveznek és mindegyiknek ilyen beesett,élettelen,karikás szemű fejük van. És hallottam párszor h ez a vitaminhiány miatt van, és ha a füvesek szednenek vitaminokat akkor nem néznekek ki így. Igaz ez?

2016. máj. 21. 09:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy csak füveznek? Én a beesett, élettelen, karikás szemeket inkább azoknál szoktam látni, akik szúrják magukat. De a fű is idővel beszűkíti a tudatot és roncsolja a személyiséget.
2016. máj. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%

Nem igaz .

A fü nem okoz vitaminhiányt , gyakorlatilag semmilyen káros hatása nincs a szervezetre eltekintve a tüdö ártalomtól , ugyanugy mint a "normális " ciginél.

Hozzátéve hogy nem szükit tudatot ( rendszeres használatkor a rövidtávu memóriát gátolja, de csak idölegesen ), és nem roncsol személyiséget (esetleg az a társaság amibe belekeveredsz miatta)

Ha "pandamaci" fejük van (sápadt arc, fekete karikás szem, álmatag takintet, szük pupillák) akkor a haverjaid hernyóznak.

2016. máj. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem,tudnék róla:D
2016. máj. 23. 20:21
 4/5 TOP1ANSWER ***** válasza:
A haverjaid marihuánát szívnak, vagy szintetikus olcsó herbál sz@rt? A fűtől normális táplálkozás mellett ilyen nem történik.. Mondjuk aki be van szívva annak látszik a szemén, de ez teljesen más élettani hatás miatt van.. A herbáltól meg néhány év alatt meghalnak szóval ott a vitamin hiány nem nagy cucc
2016. jún. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Simán lehet, hogy csak nem alszanak eleget, és konstans fáradtak.

Ilyenkor egyébként mindig gondolj bele abba, hogy az átlagemberek, amikor "drogossal" találkoznak, azok általában a problémás droghasználók. Viszont mellettük legalább ugyan ilyen (ha nem nagyobb) arányban vannak azok a droghasználók, akik élik szépen a mindennapjaikat, és esténként, vagy hétvégente el-el tolnak valami illegális dolgot. Ők is ugyan úgy drogosok, csak nem látszik rajtuk, mert nem okoz látható problémát az életükben.


Van egy munkatársam, aki viszonylag gyakran kifejti, hogy a drogosok mennyire undorítóak és hülyék, és fujj, nem tud emberként tekinteni rájuk stb... Viszont amit ő nem tud, hogy három olyan emberrel is nagyon jóban van, és jó embernek tartja őket, akikről én biztosan tudom, hogy drogoznak (értsd, a saját szememmel láttam), és a munkatársamban fel sem merül, hogy ezek az emberek ugyan olyan drogosok, mint akiket ő megvet.

2016. okt. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!