Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kulcsos központi zár van az...

Kulcsos központi zár van az autómban, de újabban belülről a vezető oldal felől ami van gomb, azt elhúzom és ezáltal is lezáródik az összes ajtó. Azt hallottam h ez hosszú távon nem tesz jót az autónak, ha belülről zárom le a központit?

Figyelt kérdés
2014. nov. 14. 07:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz tőle az autónak, pont olyan, mint amikor távirányítóval zárod le. A feleségem autója úgy van beállítva, hogy elinduláskor lezárja az összes ajtót, 13 éves "francia szar", de még nem kellett zárat javítanom rajta.
2014. nov. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Enyém magától lezárt indulás után amíg ezt ki nem kapcsoltam. Egyébként meg van a műszerfalon egy gomb amivel le tudom zárni az ajtókat.

Simán lezárhatod belülről.

2014. nov. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm sz infókat, de amúgy a lezárást/bezárást kiszállás utánra gondoltam. (nem menet közben)

Szóval mielőtt kiszállok az autóból elhúzom belül a kapcsolót, beteszem az ajtót és akkor már egyből lezáródik az összes és mehetek a dolgomra és nem kell kívülről kulcsozgatni, így értettem :)

2014. nov. 14. 20:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Az enyémet nem lehet így bezárni, mert amikor becsukom az ajtót visszanyit a zár! Nem rossz ötlet volt a franciáktól, így nehéz bezárni a kulcsot. A tiéd nem nyit ki mikor becsukod az ajtót? Kipróbáltad már?
2014. nov. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem nyit ki, ugyanúgy zárva marad, azért is gondolom ezt a becsukást egyszerűbbnek, minthogy kintről kulccsal.
2014. nov. 15. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!