Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha elmondanám a barátaimnak,...

Ha elmondanám a barátaimnak, hogy fitymaszűkületem van akkor az nagyon gáz lenne, ti hogy reagálnátok rá?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy hülyén hangzik, de ha csajozós téma röppen fel akkor inkább kimaradok belőle, és ez miatt meg nem akarom, hogy langyinak nézzenek :S

2016. máj. 24. 13:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért kéne erről a barátaidnak tudnia. Meg ha ilyen problémád van miért nem kezelteted?
2016. máj. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez nem olyan téma, amiről bárkinek is tudnia kellene.

Urológusod viszont jó lenne ha tudna róla, kérd segítségét.

2016. máj. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem, miért kellene ezt a barátaidnak elmondani. Nem tartozik rájuk.
2016. máj. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Egyetértek veletek csak érdekelt a véleményetek. Egyébként nem szeretném tb-re megműteni mert tartok tőle, hogy csak elkapkodnák. Akkor már inkább gyűjtök rá, neten szétnéztem és találtam egy elég jónak tűnő helyet lézerrel műtik meg az orvos sem egy fiatal gyerek szóval lehet tapasztalata. Csak ennek azért van ára.

Itt a link--> [link]

2016. máj. 24. 14:51
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg a barátod lennék, akkor normálisan reagálnák rá. Esetleg ha nekem is volt hasonló gondom, akkor megadnám az urológusom elérhetőségét, hogy felkereshesd konzultációra. Vagy ilyesmi.
2016. máj. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akik tényleg a barátaid, azoknak szerintem elmondhatod. Én nem érezném gáznak, ha egy barátom ezt mondaná nekem, hanem inkább próbálnék segíteni. Azért mindenkinek ne mondd el, mert az esetleg még számodra is kellemetlen lehet majd.
2016. máj. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!