Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el a barátaimna...

Hogyan mondjam el a barátaimnak, hogy rákos vagyok?

Figyelt kérdés
A szüleim tudják, hogy rákos vagyok, nagyon lefogytam, elkezdett hullani a hajam, de gondolom a barátaim is észrevették már. Hogyan mondjam el nekik hogy rákos vagyok? Mit fognak erre reagálni?
2012. júl. 18. 01:27
 1/9 anonim válasza:
100%
Szerintem el kellene mondanod nekik. Előbb utóbb úgyis megkérdezik, hogy mi lehet veled, akkor pedig a legjobb elmondani az igazat. Biztosan mindenben támogatnak majd, hiszen a barátaid.
2012. júl. 18. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
33%
a kemoterápiától hullik ki a haj, nem a ráktól -.-
2012. júl. 18. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
23%
ez most kamu... a kemótól hullik a haj nem a ráktól. Ha meg hullik akkor már jó ideje tudhatod ,hogy rákos vagy. És lehetetlen ,hogy ennyi idő alatt ne mondtad volna el nekik vagy titkolnád... Meg amúgy is honnan tudhatnánk ,hogy a te barátaid mit reagálnak? ÉS mi az ,hogy hogy mond meg? Hát rákos vagyok... Jézusom...
2012. júl. 18. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha szóba kerül, hogy nem nézel ki túl jól, és rákérdeznek, beteg vagy-e, elmondod, hogy milyen daganatod van, és hogy milyen kezelésre jársz. A barátaid gondolom aggódni fognak érted. Remélem meggyógyulsz! Jobbulást kívánok!
2012. júl. 18. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ilyen kamukérdést szerintem senki sem találna ki. Szerintem nem lenne értelme, mégcsak nem is humoros a kérdés. nagyon beteg annak az agya, aki unatkozik, és ilyet talál ki. Persze sok hülye ember van, de ennyire talán senki sem az.
2012. júl. 18. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
46%
Lehet,hogy kamu,de lehet,hogy nem. Ha már válaszol valaki, akkor előbb ír egy normális választ, és ha a kérdező mégis kamuzott, akkor lehet oltogatni,hogy: ILYENEKKEL NE SZÓRAKOZZ BA...MEG!!!!
2012. júl. 18. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát azért gyanús, a kemoterápiától kezd el hullani az ember haja, de azon kívül vannak egyéb más tünetei is, kb. mint egy zombi, úgy néznek ki utána az emberek, érdekes barátok lehetnek, hogy nem tűnik fel nekik, hogy egyszer csak fogysz 20 kilót, csomókban hullik a hajad, úgy nézel ki, mint akin átment egy kamion és nem kérdezik meg, hogy minden rendben van e??
2012. júl. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

előbb vagy utóbb el kell nekik mondanod.

eléggé kamu szaga van amúgy a kérdésednek,ha igaz akkor nagyon sajnálom!ha nem,akkor meg mielőtt unaloműzés képpen kérdéseket írsz ki,gondold meg hogy mit!ilyennel még hülyéskedni sem szabad!

2012. júl. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Van olyan szteroid is, amitől nagyon hullik a haj és erős gyulladástól is.
2016. máj. 26. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!