Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Frontin 1 mg alpazolám tablett...

Frontin 1 mg alpazolám tablettából lehet nappal bevenni 3 darabot vagy esetleg este 4 db ot? 19/l

Figyelt kérdés
nagyon rosszul alszom ,szorongásom van,nagyon hoszu lenne h miert... nagypapám gyógyszere amúgy de muszály vennem belőle mert nélküle meg őrülnék..lehet ennek 2 hét folyamatos szedés után valami más kinézet külsőt nézve? mellékhatások?
2016. máj. 24. 18:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Rászoksz. Erős függőséget okoz. 19 évesen nem javasolnám, vegyél nyugtató teát, macskagyökér stb. Vannak erre normálisabb dolgok is, mint a frontin ilyen fiatalon.
2016. máj. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
és függőséget okoz?.... de az arcomra nem lesz hatással,ugyertem a szemeimre? nem leszek olyan mint egy drogos?
2016. máj. 24. 18:37
 3/12 anonim ***** válasza:
Szedted már korábban? Mert ha nem, akkor eloszor bőven elég 1et bevenni éjszakára. 2 alatt nem szoksz rá.
2016. máj. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

2 hete szedem

este 3-at is beveszek :(( reggel émelygek furan erzem magam de melyen alszom..de reggel szabad bevenni?

:)

2016. máj. 24. 18:46
 5/12 anonim ***** válasza:

Az alprazolám lehetséges mellékhatásai:


szédülés

gátlások csökkenése, félelemérzet megszűnése

depresszió, öngyilkossági gondolatok

hallucináció, nyugtalanság

hiperaktivitás

szédülés, ájulás

csökkent vizeletkiválasztás

fejfájás

beszédzavar

amnézia

étvágyzavar

homályos látás

székrekedés, hasmenés

csökkent nemi vágy

szájszárazság

idegesség, alvászavar

gyors szívverés

Ebből következően, de simán úgy nézhetsz ki, mint egy "drogos".

2016. máj. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én valóságos pánikbetegként napi 1 db. 0,5 ös frontint szedtem, és ahogy lehetett, már le is tettem. Te magadat mérgezed...
2016. máj. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Orvos tud róla, hogy ennyit szedsz?:) Gondolom nem. Nekem van frontin függő ismerősöm... javaslom, hogy állj le, amíg tudsz. Próbálkozz természetesebb, kevésbé káros dolgokkal.
2016. máj. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
ha valaki tud pl olyan mellékhatásokat amik tényleg hamar előfordulnak ...az irjon nekem részletesebben
2016. máj. 24. 18:51
 9/12 anonim ***** válasza:
Mégis honnan kellene tudnia bárkinek, hogy benned pont melyik fog kialakulni? Menj el orvoshoz, ő felírja majd, és beállítja az adagot. Szerinted miért vényköteles egyébként? Inkább pszichológushoz vagy pszichiáterhez kéne járnod, ott kibeszéled a gondjaid, előbb helyre jössz, mintsem súlyosbítod a helyzeted ilyenekkel.... Tramadolt nem akarsz szedni véletlenül hasfájásra??
2016. máj. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
képzeld el utolsó hogy sajnos drogfüggő voltam,jártam pszichológushoz és orvos irta fel ezt a szart de egy két szem szart se használ
2016. máj. 24. 18:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!