Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől hiperaktivak egyesek és...

Mitől hiperaktivak egyesek és mért bírják a munkát annyira? Mit tegyek hogy ne legyek fáradékony?

Figyelt kérdés
Én meg nem birom meg hormonális problémáim miatt fáradékony vagyok tökmindegy hogy milyen gyógyszert szedek rá sokmindent próbáltam de semmi se jött be....nem tudok mitcsinálni a fáradékonyságommal más aki nem szed semmilyen stimulánst az mégis állandóan pörög vajon miért.... memorilt+sermiont próbáltam ki eddig plusz koffein és egyéb étrend kiegészítők vitaminok kalap szrt se érnek... mit tegyek? vitaminhiányod van meg stb válaszokat nem kérek mert pajzsmirigyalulműködésem+kortizolhiányom van az orvos mondta+pajzsmirigy alulmüködés születésem óta fenn áll.

2016. máj. 24. 19:52
 1/1 anonim ***** válasza:
2016. máj. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!