Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vírusos szemölcsre mi volna jó?

Vírusos szemölcsre mi volna jó?

Figyelt kérdés
Voltam orvosnál,fagyasztotta,itthon kenegetem,de most voltam kontroll-on mire kiderült már nem egy hanem három van.Mitől van ez ésmit tehetnék rá,mert fáj és fáj,de nem múlik.

2016. máj. 25. 19:31
 1/4 anonim válasza:
Szia. ezüst kolloidot probàld ki.kivül belül.1 hét alatt csodát tett..
2016. máj. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 kókuszlány válasza:
hol lehet ezüst kolloidot szerezni, hogyan használható fel?
2016. máj. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az ezüstkolloid ősidők óta alkalmazott nemes fém oldat. Több bakteriális és gombás fertőzés megelőzésére, kezelésére jó. Hogyan kell alkalmazni és miért jó?


A bakteriális- és gombás fertőzések esetén létezik egy olyan szelíd gyógymód is, melyről korábban talán nem is hallottunk. Ráadásul, nem csak fertőzésekre jó, hanem rengeteg egyéb problémára is. Az ezüst kolloid ősidők óta használatos: olyan nemesfém oldat, mely elengedhetetlen nyomelem az emberi szervezet számára.


A jótékony ezüstoldatnak több mint 600 kórokozóval szemben bizonyították már a hatását, ráadásul olyan gyorsan hat, hogy perceken belül végez a baktériumokkal. Hatásosabb, mint az antibiotikum, az ugyanis csak 6-12 baktériumtörzset képes elpusztítani.


Mivel az ezüstkolloid a vékonybélben szívódik fel, nem károsítja a vastagbélben található, szervezetbarát baktériumokat. Vagyis, az ezüstkolloiddal nem csak az egészség hozható helyre, de jelentős az immunerősítő szerepe is, mellékhatásai viszont nincsenek.


Mégis, hogyan hat?


Amikor az ezüstkolloid az egysejtű élőlényekbe kerül (ezek lehetnek baktériumok, gombák, vírusok vagy paraziták) azokat az enzimeket gátolja, melyek részt vesznek a kórokozók anyagcseréjében, így elpusztítja őket.


A vírusokkal szemben is kíméletlen: fehérjeburkaik szerkezetét károsítja, és megakadályozza szaporodásukat, valamint hozzájárul kiürülésükhöz a szervezetből. Fontos tudnivaló, hogy nem szabad beöntésre használni!

2016. júl. 14. 12:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha még nem múlt el, tehetsz rá almaecetes borogatást éjjelre. Kétszer csináltam meg az ujjamon és elhaltak a szemölcsök. A helyük pedig tökéletesen begyógyult. Előtte meg évekig megvoltak, a bőrgyógyász által felírt szalicilsavas kence sem ért semmit.
2022. máj. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!