Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aranyerem van, kúpot, teát...

Aranyerem van, kúpot, teát használok, vérzik már rég. Napi 2-3 szor csak vér jön ki mit tegyek?

Figyelt kérdés

31 éves férfia vagyok. Kb 3-4 hete szinte folyamatosan vérzik az aranyerem kúpot használok. Nem ér semmit. Iszom cickafark füvet, mezei zsurlót. Napi 2-3 szor csak azért megyek ki WC-re, hogy a vért kiengedjem. Széklet ha van nagyon vékony csíkok és erőködnöm kell.

Nem kevés vér folyik ki. Vkinek volt ilyen "súlyos" arany ere? MIt csináljak?

Nem akarnék mütetni vagy ilyesmi. Vmi csoda cucc kéne de lassan kezdek kifogyni.


mit tegyek köszi. Az írjon lécci akinek volt ilyen "súlyos".



2016. máj. 25. 22:05
 1/3 anonim válasza:
Hello! Ha ilyen súlyos, mindenképp menj orvoshoz. Nekem is volt már, de inkabb csa fájt, volt hogy nagyon fájt de ilyen erős vérzést nem tapasztaltam. Ami alternativ és nekem segitett: meleg zokni, meleg cipó, soha ne legyen hideg a lábad! Ne ülj hidegre, még ha fára ülsz, vagy műanyag székre, akkor is rakjál rá előtte párnát! (Nekem attol sulyosbodott, mikor hidegre ültem pl lepcsö). Ne ülj süppedős fotelbe! LAngyos kamillás ülöfürdö sokat segithet. Jobbulast!
2016. máj. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez nem biztos, hogy aranyér, annál súlyosabbnak tűnik, mielőbb menj el sebészetre, ott megnézik és ha valóban aranyér, akkor írnak fel rá jobb kenőcsöt és kúpot, mint amilyet recept nélkül kapni lehet.

Persze lehet, hogy végbélrepedés és az erőlködéstől mindig felszakad és azért vérzik ennyire, de meg kell nézetni, ennyi ideig nem szabad otthon kísérletezni.

2016. máj. 26. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia! Sajnos,én is aranyérrel szenvedek már 17 éves,korom óta folyamatosan kiujjul! Nekem is vérzett ugy mint neked,csak vér,elmentem,orvoshoz mivel a reparon kúp sem,segitett! Igy kaptam egy más fajtát ami erősebb a neve Posterisan kúp!és egy gyogyszert Detralex na ez segített a vérzés elmult! Ez 4 hónapja volt most ujbol kiujjult de nem vérzik! Az orvosomtól kérdeztem a műtétet a válasz az volt,hogy lehet 1-2 évig nem,ujjul,ki de utána ugyan,ugy ...szóval csak,akkor ajánlja nekem mivel lány vagyok,hogy az eslő szűlésem után érdemes megműtettni ezzel együtt kell élni sajnos! Jobbulást kívánok neked !
2016. máj. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!