Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36. hétben járok, két napja...

36. hétben járok, két napja kijött az aranyerem, ami nagyon fáj, alig bírok lépni, leülni felállni. Nincs valami jó tippetek? Kenőcsöt használok rá jelenleg, sokat nem javít a helyzeten!

Figyelt kérdés

2014. máj. 6. 11:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, milyen a kenőcs. Nekem a mastu kúp+hemorid kenőcs vált be a legjobban, van akinek a reparon ez egyénfüggő. Sajnos terhesség végére illetve szülés közben sokaknak kialakul.
2014. máj. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Doxiprokt kenőcsöt használok! Az első babám megszületése után is volt, de ott nem emlékszem, hogy a terhesség alatt lett volna. Mivel az első babám megszületése után, csak úgy magától is kialakult néha ezt a kenőcsöt használtam és eddig nagyon jó volt, most viszont nem használ, de kipróbálom azt amit te írtál. Lehet recept nélkül is kapni?
2014. máj. 6. 11:25
 3/9 anonim ***** válasza:
A Hemorid krémet én is tudom ajánlani, mivel hűsít is, csökkenti a fájdalmat. Mellé nyugodtan használj kúpot is. És a langyos kamillás ülőfürdő is segít.
2014. máj. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, a kamillát épp most főzőm, az első szülés után is segített! Köszi!
2014. máj. 6. 11:37
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem az Aurobin használ, háziorvossal írattam fel. Kamillával csak óvatosan, mert nagyon szárít.
2014. máj. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ez mi kúp?
2014. máj. 6. 12:18
 7/9 anonim ***** válasza:
Hemorid kenocs es kúp vált be nekem.
2014. máj. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kismamakent lehet hasznalni?
2014. máj. 6. 22:17
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, én hasznalom a haemoridot. Kamillás ulofurdot javasolt a dokim.
2014. máj. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!