Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szemszínt lehet változtatni?

Szemszínt lehet változtatni?

Figyelt kérdés
Libafosszínű a szemem, ami ugye a zöld és a barna keveréke. Nos, az a büdös nagy helyzet, hogy nekem nagyon nem tetszik ez a szín. Szeretném inkább csak, hogy a barna látszódjon jobban, mint a zöld. Lehetséges lenne valahogy megváltoztatni? Kontaktlencsét lehetne erre viselni?
2016. máj. 25. 23:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, max ha kontaktlencsét hordasz.
2016. máj. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy a kontaktlencsék viselésének alsó (ajánlott) életkora 16 év. De persze lehet használni. Hogy pontosan milyen színek vannak, az úgy tudom, hogy valamennyire függ a te szemed színétől is. (Kicsit úgy mint a hajfestés, ami minden emberen más egy picit).
2016. máj. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A legalsó kor 16? Akkor még várok két évet. :D Köszönöm. :) Egyébként a kontaktlencse viselése nem káros?
2016. máj. 26. 12:52
 4/4 A kérdező kommentje:
Mármint egészséges szemre?
2016. máj. 26. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!