Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi történik ha kutyának való...

Mi történik ha kutyának való féreghajtót veszek be?

Figyelt kérdés

A vermox tablettát drágának találom

megelőzésképpen mielőtt az új kutyus megfertőz



2016. máj. 28. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Holnap ugatva kelsz és csontot kérsz reggelire...


Minek vennéd be?? Nem neked való és nem is szükséges. A kuytusnak kell adni, és amíg nem tisztul ki, addig minden simi után alaposan kezet kell mosni. Sokszor születtek itthon kiskutyák és mielőtt elajándékoztuk volna, féregtelenítve lettek. Én soha nem kaptam el tőlük, pedig egésznap velük foglalkoztam.

2016. máj. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Más a felépítése egy kutyának , nem tudni milyen erős a szer vagy káros e rád az összetétele . Ha biztosra tudnám hogy jó és olcsóbb akkor ajánlanám .
2016. máj. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszi a választ.

Nem a kutyáét venném be, hanem én is bevennék 1 kutyusnak valót. Teljhatalmat kapna a lakásban így kockázatosabb, hogy míg kihajtatjuk a férgeket belőle én megfertőződöm.

2016. máj. 28. 20:30
 4/6 anonim ***** válasza:
És honnan tudod, hogy férges az új kutya?
2016. máj. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem tudom, csak elővigyázatosságból szoktak a kutyáknak is adni féreghajtót.
2016. máj. 28. 20:33
 6/6 anonim ***** válasza:
A férgeket megmérgezed, de lehet, hogy magadat is.
2016. máj. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!