Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a legjobb f*sató cucc?

Mi a legjobb f*sató cucc?

Figyelt kérdés
Hallottam már valami keserű sóról meg aszalt szilváról, de mi az ami tuti működik és garantáltan a wcre szegez?

2016. máj. 29. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ricinus. Ez egy kiskerti növény. A magjából olajat préselnek, leveleiből teát főznek.
2016. máj. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ricinus olajat lehet venni patikában. kb 300 ft egy deci.

egy-kettő evőkanállal vegyél be. 1-2 órán belül jön a hatás. és teljesen természetes dologról beszélünk.

az aszalt szilva amúgy tényleg hathat,ha nagyobb mennyiséget eszel meg. esetleg egy kis tejet is ihatsz rá,ha nem hatna.

más természetes dolgot nem tudok.

2016. máj. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A keserűsó garantáltan biztosítja,hogy egyirányba.....patikában kapható,nem drága.
2016. máj. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Calicivírus, salmonella XD de amúgy kinek mi. Nekem a kávé mert nem kávézok meg a tej mert allergiás vagyok.
2016. máj. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

x-prep, pricopep és társaik.

vényköteles cuccok, béltisztításra használják műtétek, vizsgálatok előtt.

2016. máj. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én ilyen mesterséges cuccokat nem használnék, mert hátha azt is kipucolja amit nem kéne!
2016. máj. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ricinus olaj, higany.
2016. máj. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!