Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nem tudok nagyon sokat ráfordí...

Nem tudok nagyon sokat ráfordítani a fehérjére ezért szimpatikusak a Stillmas termékei, de nem tudom melyiket válasszam melyik a legjobb ár érték arányú cucc? Az izmosodás mellett a hízás lenne a fő cél mert elég vékony vagyok.25 F

Figyelt kérdés
2014. júl. 11. 15:41
 1/2 anonim válasza:
A kérdés nagyon összetett,a rendszeres edzés mellett ami eléd kerül mindent szó szerint zabáljál föl,és érezni fogod ,hogy jönni fog minden amit látni akarsz.A kondi teremben nagyon sok "okos" ember van .Vigyázz velük.Én szerintem , olvass utána külön-külön ,és azt vedd.De első az edzés!
2014. júl. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi,többen is írták hogy megbízható a cucc,igazából nem a konditeremből származik az infó. Enni elég sokat eszek tartalmasat főleg szénhidrátban a fehérje bevitel viszont még kevés. De tényleg nem tudom melyik lenne ebből a sok porból a megfelelő.
2014. júl. 15. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!