Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet, hogy lüktetnek...

Mitől lehet, hogy lüktetnek az ereim is mintha kitágultak volna?

Figyelt kérdés

Néhány éve elkezdtek erősen lüktetni az ereim mindenhol. Éjjel a párnán fekve hallom a pulzusom. Először csak a nyakam egyik ,majd később másik oldalán is annyira erősödött, h mozog rendesen a nyakam, régen nem volt ilyen.

Ha nagy levegőt veszek, szédülök.


A lüktetéssel párhuzamosan az egész testemen egyre láthatóbbá váltak az ereim, mintha kitágultak volna, vagy nem tudom.

Ha mozdulatlan vagyok kicsit sokáig, akkor szédülni kezdek, ha mozgok, jobban érzem magam.

Voltam orvosoknál, de nyombélgyulladáson, magas máj értékeken és pár ételintolerancián kívül semmi nem derült ki. Gyakran fáj a fejem, és egyre rosszabb a memóriám, nehezebben jutnak eszembe a szavak meg még jó pár apróbb tünet van.

Lehetőleg olyan írjon, akinek van vmi ötlete. A pszichés eredetű lehet marhaság nem érdekel.



2016. máj. 29. 17:52
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!