Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy magasabb legyek?

Mit tegyek, hogy magasabb legyek?

Figyelt kérdés
15 eves fiu vagyok es csak 170cm vagyok,az osztalytarsaim legalabb 175-180 cm,a baratnoim 168 cmtol lefele voltak de vannak szep lanyok akik 170nel magasabbak,ki se merek kezdeni veluk,mert magasabbak,mit tudnek tenni,hogy magasabb legyek legalabb 180cm amugy sportolok(focizok),szerintetek?

2016. máj. 31. 18:02
 1/6 anonim ***** válasza:
19%
Semmit nem tudsz tenni, ugyanis a magasság csak és kizárólag genetika kérdése. Ha te olyan géneket örököltél, hogy nem leszel magas, akkor a fejedre is állhatsz, akkor sem leszel magas!
2016. máj. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
A sport az jó, de igazából nem lehet vele mit csinálni. Aludd ki magad, napi 7-8 óra legyen megy, egyél normálisan. Még nőhetsz.
2016. máj. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
170 cm az alacsonynak számít-e?
2016. máj. 31. 18:10
 4/6 anonim ***** válasza:
60%

Még rengeteget nőhetsz a következő 5 évben. Szerintem nem vagy nagyon alacsony, ha mégsem nőnél, akkor is fogsz találni nálad alacsonyabb, vagy ugyanolyan magas lányokat.

Én 163 cm vagyok, és sosem érdekeltek a 180 cm-nél magasabb srácok, törpének éreztem magam mellettük. Úgyhogy néha még előny is lehet, ha nem vagy égimeszelő.

2016. jún. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 D-Mano ***** válasza:

Egyszer voltam egy bemutató jóga órán. Az oktató azt mondta, hogy a csecsemő mirigy stimulálásával lehet egy picit a növekedést is serkenteni.


A technikája: a csecsemő mirigyed kb. a szegycsontod felső fele mögött van. Ezt kell gyengéden ütögetni mindkét kezeddel úgy, hogy az újjaidat lazán összeszorítod, másodpercenként kb. 2-3-szor, úgy mintha dobolnál rajta. A kisujjad nagyjából a szegycsontod közepénél legyen, a mutatóujjad meg nagyjából 2 cm-rel a gégéd alatti gödröcske alja alatt. Ezt csináld kb. napi 2-4 alkalommal egyenként 5 percig.


Azt nem tudom, hogy működik-e a dolog, de veszteni semmit nem veszthetsz vele. (Nyilván célszerű akkor csinálni, amikor egyedül vagy, és senki sem lát.)

2016. jún. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Az igaz hogy a C vitamin segít a növésben?
2023. jún. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!