Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet valamilyen problémám,...

Lehet valamilyen problémám, ha memolife max -ból napi 2 szem helyett 4 -et veszek be?

Figyelt kérdés
Vagy legyen az aranyközépút, a 3?
2016. máj. 31. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Áhh, nem lehet semmi bajod.


Szerintem még akkor sem lehetne, ha az egész dobozt egyszerre beszednéd, persze annak semmi értelme, csak pazarlás lenne.


Esetleg ha a ginseng miatt pörögnél, vagy nem tudnál aludni, akkor ne szedjél 4-et. De a ginseng nem olyan, mint a koffein, szóval nem hiszem, hogy ez gondot okozna.


Ha nagyon túladagolnád, akkor szerintem a halolaj miatt max hasmenésed lehetne tőle.


Próbáld ki a 4-et, aztán meglátod.

2016. máj. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Akkor egy véleményen vagyunk :)

Köszi! :)

2016. jún. 1. 22:42
 3/7 anonim ***** válasza:

Én 2 napja szedek napi 4-et, bajom nincs tőle, de mivel egy hetem van felkészülni a szigorlatokra, 24-ből kb 18at tanulok, kevesebb nem is lenne elég.

Én is alig hiszem el,de 2 nap alatt is érezhető a hatása, sokkal jobban fog az agyam.

2016. jún. 3. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát nekem nem segít, pedig több mint egy hete szedek napi 4 szemet :(
2016. jún. 10. 18:57
 5/7 anonim ***** válasza:
én egyszer bevettem egy dobozzal és 1 hét kórház
2016. jún. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi történt kedves utolsó? Mik voltak a tüneteid?
2016. júl. 4. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hányás-hasmenés
2016. júl. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!