Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lúdtalpbetét hordása nálatok...

Lúdtalpbetét hordása nálatok is térdfájást okoz?

Figyelt kérdés
Egy iskolai kivizsgáláson megállapították, hogy enyhén lúdtalpas vagyok. Bár sosem okozott ez gondot, és sosem fájt semmim hosszú gyaloglás után sem, elmentem a szomszédunkban lévő lábstúdióba, hogy lúdtalpbetétet csináltassak magamnak, mert azt javasolták enyhe lúdtalp esetén is csináltassak betétet, így megelőzve a későbbi fájdalmakat. Kb 3 hete hordom a lúdtalpbetétet, és mindennapi térdfájásom van, sosem volt efféle problémám, kicsit bánom hogy elkezdtem hordani. Mit gondoltok ez el fog múlni? Másnap is volt ilyen problémája?

2016. jún. 2. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy kezdted el használni a lúdtalpbetétet. Az első 2-3 napban max fél órát szabd hordani, fokozatosan kell hozzászoktatni a lábadat és a térdizületet a lábfej megváltozott statikájához. Gyakorlatilag a 2-3. hét végére kell eljutni a tartós viseléshez.
2016. jún. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És hogy fér ez be a cipőbe?
2016. jún. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Fokozatosan kezdtem el használni, 4-5 nap után már bevállaltam vele egy kis sétát a városban, majd a rákövetkező napon 14 órát dolgoztam egy raktárban, de a betét viselése nélkül, pont azért hogy ne terheljem még az elején és azóta fáj a térdem kegyetlenül.


2. kommentelőnek: Lábméretre adják, ha a cipődbe nem fér bele, körbevághatod.

2016. jún. 3. 17:10
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem erre gondoltam.

Függőlegesen van a gond. Feljebb kerül a láb egésze, a cipő meg elkezdi nyomni oldalt, meg elöl.

2016. jún. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem olyan,ha hirtelen gyorsabban futok mint addig, vagy kicsit másképp lépek, olyan, mintha kimenne egy csont a helyéről. Fokozatosan kell hozzászokni.
2016. júl. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!