Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyire könnyű rászokni a...

Mennyire könnyű rászokni a 0,5 mg-os Xanaxra?

Figyelt kérdés
Milyen gyorsan alakul ki függőség, ha valaki pl heti 2-3x vesz be fél szemet elalváshoz?

2016. jún. 6. 01:35
 1/1 anonim válasza:
Személyfüggő, mint a drog. Azt tudom, hogy a drogra rászokást a dopamin határozza meg, hogy a gyogysszerre rászokást mi azt nem tudom. Nekem az energiaital sem hat. Én nem tudok rászokni a Xanaxra, pedig szedem néha. Kb 3 éve szedtem először, úgy mint a tik-tak-ot, napi 10db 1mg. Nálam szinte semmi hatása nem volt. Szedtem 2 hétig, majd abbahagytam, majd pár hónap múlva olyan 2 hónapig, utána egy évig nem. Mostanában megint. Sosem volt elvonási tünetem, semmilyen. A Rivot viszont nem szeretem, egyszer rosszul lettem tőle.
2016. jún. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!