Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Reggeli hasmenés! Minden nap...

Almafa89 kérdése:

Reggeli hasmenés! Minden nap miután felkelek rendszeres hasmenés tör rám. Elsősorban hétköznap érint, de hétvégén is előfordul. Valakinek valami ötlete van?

Figyelt kérdés
Kipattan a szemem és mennem kell (ez még szilárd), majd eszek valamit akkor beindul a Niagara és mielőtt kilépek a házból még egyszer el kell mennem. Régen ez nem volt így és sokszor görcsösen indulok emiatt itthonról, hogy minden kiürült-e és nem-e jön útközben rám.Nem kávézok,se cigi, tejet sem iszom reggelente. Mégis rám tör. Szeretem a munkahelyemet és jó dolgokat is szoktam csinálni szabadidőmben. Viszont ez, hogy felkelés-indulás előtt mindig jön egy kemény, majd egy-több puha adag eléggé megvisel lelkileg. Főleg, hogy a sok menéstől már a végén görcsöl a hasam, de ha nem megyek útközben rám jön. Az egész lelkileg visel meg, hogy nem vagyok okés, mert nem így volt és ez beiindítja néha a nap többi részén is a kellemetlen görcsös érzést.
2016. jún. 6. 20:15
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Dokinál voltál már ezzel a problémával?
2016. jún. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Mindenképp menj ezzel a problémával orvoshoz. Ez lehet egy komoly betegség előjele. Ne várd meg, amíg rádtör..
2016. jún. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát most eldöntöttem, hogy elmegyek egy gasztroenterológushoz és ha kell csináltatok pár vizsgálatot, mert ez nem állapot.
2016. jún. 7. 08:39
 4/7 A kérdező kommentje:
Na elmentem dokihoz (belgyógyász), aki tovább küldött ételallergia és bakterológiai + egyéb vérvizsgálatokra. Ez után pedig, ha meglesznek az eredmények megyek gasztroenterológushoz. Nem mondom, hogy jobb, de a tudat sokat segít pszichésen, hogy elindulsz egy úton, ami segíthet.
2016. jún. 9. 15:32
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi lett a gond? Valami fertőzés volt?

2020. jún. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Szia, igen. Laktóz érzékenység és kontaminalt vékony bél szindróma. Előbbin diéta utóbbin antibiotikum segített. Aztán kiderült hogy etelallergiam -tej, borsó,búza- is van, amin csak a diéta és a mértékletesség segít. Sok ideig voltam így úgyhogy kicsit idegileg is megviselt, így egy kis enyhe szorongás is volt mellette.


Diétával 90%ban jól vagyok és mellette autogén trainingezek, így semmi gyógyszert nem kell szednem csak néha laktóz bogyó, ha úgy vagyok hogy tejeset ennek. A legrosszabb szerintem az egészben a bizonytalanság érzése és a spontánitas elvesztése volt. Ez is lett a legnagyobb félelmem. Így ha ideges vagyok a gyomrom jobban megviseli, mint előtte és itt jön ki :)

2020. jún. 16. 15:22
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagyon hasonló cipőben járok, csak nekem nincs többször is reggel. Éjjel jól alszom, felkelek és jönnek a büdös szellentések meg már tudom hogy lesz egy hasmenés.. estére meg normális. Neked milyen kivizsgálások voltak?


Mert engem doki ezzel csak intolerancia tesztre küldött egyből, de még nincs itt fogadás.. Lehet addig magánba elmegyek erről vérképet csináltatni.

2020. júl. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!