Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet ez, valami betegség?...

Mi lehet ez, valami betegség? Vagy mással is előfordul?

Figyelt kérdés
Már nagyon rég óta gyakran előfordul hogy csak úgy minden előjel nélkül "elhangyásodik" a kép, ilyenkor nem látok, nem hallok és mintha megbénulnék nem tudok mozdulni. Aztán szédülni kezdek, majd értem ahogy összeesek, de az eséssel járó fájdalmakat nem, ezért aztán egy csomó seb meg zúzódás van rajtam pedig nem fát amikortörtént. Aztán pár másodperc múlva felkelek és minden rendben van, látok, hallok, mozgok de iszonyúan összezavarodok. Nem tudom miért lehet mert nem fogyózok, nem drogozok, meg semmi hasonló, éld a családban is csak velem történik meg ez. Szerintetek mi lehet? 15/N

2016. jan. 11. 14:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy alacsony vérnyomás miatti ájulásról van szó (a korodban ez gyakori), de érdemes volna kikérni orvos véleményét.
2016. jan. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 San Bernardo ***** válasza:

Valóban lehet vérnyomás is, de sok minden más is.

Ha nem emlékszel utána, hogy mitől vannak a zúzódások, az utalhat agyi rendellenességre. Nem kell megijedni, de feltétlen kellene szakorvoshoz menni, ha ez gyakran fordul elő utána gyorsan jegyezd fel mire emlékszel, mire nem. Lehet, hogy neurológiai vizsgálatra lesz szükség. Ez nem játék, ne halogasd az orvosi vizsgálatot.

2016. jan. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Csak egy apróság ami kimaradt: vajon összefügghet azzal hogy van egy kis idegrendszerfejlődési problémám, és az egyensúlyérzékem sem hibátlan?
2016. jan. 12. 15:40
 4/5 San Bernardo ***** válasza:
Ez is csak arra utal, hogy kell egy neurológiai szakvizsgálat. Nem kell megijedni, lehet, hogy csak a belső fül egyensúly-érzékelése okoz ilyeneket, lehet, hogy gyógyszerrel kezelhető műlandó dolog, de szerintem ne halogasd az orvost.
2016. jan. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! :)
2016. jan. 13. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!