Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek jobban fog menni...

Szerintetek jobban fog menni a tanulás (érettségre) ha addig megvonom magamtól a netet?

Figyelt kérdés

Nemsokára itt az érettségi (erdélyi vagyok)alig egy szűk hónap van hátra.

Már kb hetek óta azt tervezem,hogy leteszem a laptopot, nem fogok facebookozni sem, leülök a fenekemre és keményen tanulni fogok. Viszont mindig azon veszem észre magam este,hogy eltelt egy újabb nap,semmit sem tanultam, megint itt ülök és híreket olvasgatok, és cikkeket,hogyan lehet tanulni hatékonyabban.


Közepes tanuló vagyok, a nyelvek sokkal jobban mennek, a matekkal küszködök, tanárhoz járok tanulni.

Mindig mikor hazajöttem első dolgom az volt hogy bekapcsolom a laptopot, megnézem miújság a facen, elolvasok pár hírt. Eszek, aztán újra ez, ha valami dolgom van a lakásban akkor is háttérként ez megy és ide-ide nézek.

Arra gondoltam,hogy felfüggesztem a fiókom, és érettségiig nem fogok belépni, hátha így sokkal több időm lesz.

Viszont félek,hogy lemaradok dolgokról, pl amit az osztály beszél meg különbféle dolgokról stb.

Ti voltatok már így? Vajon segítene vagy kár lenne elhatárolódnom a külvilágtól egy hónapra?

Tervet már készítettem magamnak, de erről nem tudom eldönteni,hogy jót tenne-?

18L


2016. jún. 9. 14:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen, a gepeidet, laptop telefon add oda nagyanyadnak, aki remelhetoleg jo messze lakik.
2016. jún. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!