Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megfázott a fejem és kihulott...

Megfázott a fejem és kihulott a hajam vissza fog nőni?

Figyelt kérdés
full vizes hajjal voltam kint télen rá fél évre elkezdett hullani a hajam használtam rá bánfi hajszeszt de még jobban hulott tőle , aztán alpecines hajszeszt is használtam de az attól csak jobban kihulott most úgy nézek ki mint egy 40 éves kopaszodó férfi, a bőrgyógyász azt mondta majd vissza fog nőni rendesen de még mindig ugyan olyan kb talán még rosszabb, felírt nekem egy Alpicort nevu cuccot is ezt is a fejbőrre kell kenni de nem müködik nagyon vagy csak lassan, 17 éves vagyok tehát még bőven nem kopaszodhatnék meg.
2016. jún. 9. 16:06
 1/3 A kérdező kommentje:
még annyi hogy mikor eloszor voltam kint vizes fejjel és miközött hullani kezdett,az elott is voltam kint esobe es akkor is vizes lett, akkor kezdett el igazan hullani
2016. jún. 9. 16:39
 2/3 anonim ***** válasza:

20 éve naponta hajat mosok, nincs hajszárítom. Semmi baja a hajamnak.

Keress egy másik bőrgyógyászt! Gombára vizsgáltak?

2016. jún. 10. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem
2016. jún. 10. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!