Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyi az esélye, hogy nem...

Mennyi az esélye, hogy nem kelek fel az altatásból?

Figyelt kérdés
Illetve,hogy nem alszom el rendesen,de nem tudok szólni stb.Először fognak altatni.

2016. jún. 9. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Semmi értelme ezen gondolkodni, neked úgyis az számít, hogy a te egyedi esetedben mi lesz. Pici az esély egyébként, hogy nem ébredsz fel, ezt gondolhatod...

Ne gondolj rá.

2016. jún. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt a legnagyobb félelmem. :) Pedig nekem csak felületes altatás volt. De úgy kiütöttek sec-perc alatt, hogy csak na. 15 perc után úgy ébredtem, mintha semmi sem történt volna.
2016. jún. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem mélyaltatás volt tubusos lélegeztetéssel. Előtte néztek EKG-t és tüdőszűrés volt. Szív, tüdő jól működik e. Nagyon aludtam az ébresztésre se emlékszem. Még utána is mindig visszaaludtam az intenzíven. Ne parázz.
2016. jún. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem csak EKG-t meg labort néztek.EKG-nál minden rendben.Vérkepet nem tudom,mert nem helyi kórházban fognak műteni.Altatoorvoshoz hétfőn megyek,fiatal vagyok,18 alatt.
2016. jún. 9. 17:06
 5/6 anonim ***** válasza:
3-as, én 41 éves. Szerintem fiatal szervezet jobban is bírja nem lesz gond. Igen altatóorvosnál úgy volt kiírva hogy negyven felett tüdőszűrés is kell altatáshoz.
2016. jún. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az, hogy nem alszol el rendesen, szinte kizárt, horror filmeben előfordult.
2016. jún. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!