Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Rosacea ellen mit tudtok...

Rosacea ellen mit tudtok ajánlani vagy valami ötlet?

Figyelt kérdés

Voltam bőrgyógyásznál és ő mondta hogy kezdődő rosaceám van,kaptam kétféle mintát tőle hogy próbáljam ki és amelyik bevállik azt használjam,de az igazság hogy egyik sem vált be. Olvastam itt fent erről mielőtt kiírtam ezt de mindenhol csupa ellentmondásba ütkőztem. Valaki aki hasonló cipőben jár és bevált neki valami írna? Akár privátbankár is,megköszöném. Van ahol írtak valami antibiotikumos kezelésről is,azt felírhatja házi doki is?

Én most vettem a garnier 3 in 1 -ben arctisztítóját ,azt használom de ebben van bőrradír is és olyat is olvastam hogy bőrradírt ne használjon akinek rosacea-ja van,akkor ezt most mellőzem ? Utána ugyan ennek a terméknek a nappali és éjszakai hidratáló krémjét használom,remélem ezzel nem rontok. Lécci aki tud segítsen,előre is köszönöm


2016. jún. 14. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az antibiotikum a legjobb, talán felírja a háziorvos is ha megkéred. A krémek igazából nem sokat érnek, abban igaza volt a dokinak hogy mindenkinek más válik be, ki kell kísérletezni, de rohadt drága cuccokról van szó... Fogaid legyenek rendben, egy észrevétlen gyulladás okozhat mindenféle csúnyaságot az arcon.
2016. jún. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A fogaim rendben vannak szerencsère,multhèten voltam kivízsgáláson, fogorvos,nőgyógyász,fül orr gège,minden rendben van. :)
2016. jún. 14. 21:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Forró levegő ne érje az arcodat /sütő kinyitásakor/. A bőrradír nem jó.
2016. jún. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nekem ez segített: gyönyörű lett tőle a bőröm

[link]

2016. aug. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!