Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » S. O. S.! Megvágtam a lábam...

S. O. S.! Megvágtam a lábam borotvával! Most piros csík van ott. El fog tűnni holnapra? Mivel tudom elősegíteni a gyógyulást?

Figyelt kérdés

Most borotválkoztam másodszorra,még tapasztalatlan vagyok ebbe és szárazon csináltam :/

Nem vérzett,nem is fáj meg semmi csak irtó csúnya hogy foltkoban piros,mintha allergia lenne!De egy gond van ezzel,hogy holnap lesz a ballagásom!!!Elfog holnapra múlni?Ha nem,mit tegyek,hogy ne látszódjon?Nejlon harisnya segíthet??Kenjek rá valamitvagy csak rosszabb lenne?

Nagyon várom a válaszokat!Kérlek,a negatív válaszolók kíméljenek(pl.Minek neked borotva,ha hülye vagy stb.),mert így is eléggé kellemetlen nekem ez és rosszul esik!



2016. jún. 17. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Kend be körömvirág krémmel, kicsit segíthet, de lehet még holnap is ronda lesz, és kipattogzik, vegyél majd fel nylon harisnyát, abban nem látszódik.
2016. jún. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Aloe vera gel vagy növény? Ha van, az megdöbbentően gyorsan helyrehozza.
2016. jún. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is a körömvirág kenőcsöt ajánlom, de az sem működik egyik napról a másikra.

Persze a sérüléstől is függ, hogy mennyire komoly, mennyire mély, mennyire nagy felület...

De sokat segít az biztos.

Csak idő kérdése...

2016. jún. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi az ötleteket! :)

Volt itthon körömvirág krém,már be is kentem vele! :)

Remèlem használ valamit,és holnap elmúlik nagyjából!!

2016. jún. 17. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!