Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan javítsam az állóképessé...

Hogyan javítsam az állóképességemet? Igazából szó szerint az álló-képességemet.

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudok fél óránál tovább állni, mert rosszul leszek. Semmilyen ünnepséget nem bírok ki, ha nem ülhetek le. Évnyitókon és évzárókon rendszeresen támogattak egy padhoz, hogy össze ne essek. Fura nyomást érzek, tompán hallom a hangokat, kapkodnom kell a levegőt, és rosszabb esetben már csak foltokat látok.

Akkor van ilyen, ha egy helyben kell állnom. Amúgy bírom a sportot, tesin nem szoktam rosszul lenni, de az egy helyben ácsorgást nem tudom elviselni.

Most a ballagáson a termünk kicsit fülledt volt, és már ott, ülve is azt a különös szédelgést éreztem, a gyomromat is nyomasztotta. Ahogy vonultunk, nem volt gáz, de amikor megálltunk hosszabb időre, megint csak rosszul éreztem magamat és a helyemen ülve is többször rámjött.

Miért van ez? Hiába eszek szőlőcukrot, hátha csak azért van mert leesett a vércukrom, nem lett sokkal jobb. Mindent kipróbáltam, amit ilyenkor tehetek: mozgattam a lábfejemet, nagyokat lélegeztem, de nem igazán működött.

Mit tegyek? Hogyan tudnám ezt javítani?



2016. jún. 18. 21:24
 1/3 A kérdező kommentje:
Senkinek nincs tanácsa? :(
2016. jún. 22. 20:14
 2/3 anonim ***** válasza:

Dobj be előtte egy kávét.


Amúgy meg menj el a körzeti orvoshoz és küldesd el magad egy laborra.

2016. jún. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen egy vérvételre menj el a háziorvosodhoz! Ideg alapon is lehetnek a tüneteid. Elegendő folyadékot és szénhidrátot fogyassz el ilyen programok előtt.
2016. jún. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!