Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 3 hónapig szedtem donát,...

3 hónapig szedtem donát, miután a doki megállapította, hogy minimális porckopás van a térdemben. Letelt a 3 hónap, tartottam 3 hónap szünetet, most újra szednem kellene. Érdemes folytatni?

Figyelt kérdés

2016. jún. 19. 13:58
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Menj vissza az orvoshoz, gondolom, csináltat egy röntgent is, és kérdezd meg. Az állapotodtól függ.
2016. jún. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 szamo77db ***** válasza:
Egy cipőben járunk, csak nekem Condrosulf 800 mg tablettát írtak fel. Plusz kaptam 10 fizikoterápiás kezelést. Én végigcsinálom, mert nagyon fájnak a térdeim. Hogy érdemes-e csinálni, a végén derül ki, de valamit tenni kellett a fájdalom ellen.
2016. jún. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A donát nem ismerem. Nekem ha előjön a probléma , akkor a természetes alapú glükozaminszulfátot, kondroitinszulfátot és MSM-et tartalmazó stabilizált aloe vera italt fogyasztom és az rendbe szokott tenni.Ennél szünetet sem kell tartani, hogy a nem kívánt anyagok kiürüljenek a szervezetből. Ha nagyobb a gond akár folyamatosan is fogyasztható. Mellé még az izületek olajozására a hyaluronsav, gyömbér és kurkuma kombinációja vált be.Ezekkel az ismeretségi körben is sok jó tapasztalat van. Jobbulást!
2016. jún. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Értem és köszönöm a segítő jellegű kommenteket. Igazság szerint amikor elmentem a dokihoz, akkor fájt illetve inkább furcsa érzést éreztem a térdemben, mintha nem lenne stabil. De azt mondta, hogy a szalagok jól tartanak. Most jelenleg nincs probléma vele, legalábbis simán tudom használni mind munkához mind focihoz, nincs fájdalom. Ezért is kérdeztem hogy érdemes-e folytatni?
2016. jún. 20. 18:10
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia! Mivel a porcok a használattal kopnak és már volt vele problémád így érdemes folytatni, ha csak időnként is, ha gond van, hogy a komolyabb problémát megelőzd.
2016. jún. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szóval akkor azt javasolnád, hogy újból szedjem 3 hónapon keresztül?
2016. jún. 21. 18:40
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia! Ha úgy érzed, hogy szükséged van rá, előjött ismét a probléma, akkor szedj valami jó porcépítőt míg ismét jobb nem lesz.Minimum 3 hónapot érdemes fogyasztani.
2016. jún. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát ez az, most lekopogom, jelenleg nincs gond a térdemmel. Csak ugyebár itt az a kérdés, hogy annak ellenére is szedjem tovább 3 hónap kihagyás után, hogy nincs rá különösebb panasz?
2016. jún. 22. 10:39
 9/10 anonim ***** válasza:
Biotech porcerősítője az arthriguard szerintem jobb, de mindenképp szedj valamit!
2016. nov. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
S az recept nélkül kiváltható? Mennyiben jobb mint a dona? Ha nincs gond, akkor is szedjem?
2016. nov. 6. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!