Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Arcszőrzetem minimális+csúnya?

Arcszőrzetem minimális+csúnya?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok és hát ha nő a szőröm akkor egy pici az álllamon + a bajszom.. de meghagyni se merem mert olyan cigánybajszos fekete csúnya.. tehát ilyet akkor, hogy lehet?

[link]

esetleg még később lesz majd normális..?


tehát ne ilyen legyen mondjuk..valami hasonló csak sötétebb

[link]


2015. febr. 22. 23:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha nem serkent ki még eddig a hormonok által, az első képet megközelítő mennyiségűre, akkor vélhetően sose lesz több borostád, az állad környékén lesz némi, de az olyat nem hagynám meg.

Abból következtettem hogy nekem 19 éves koromban már olyan volt mint most 22 évesen, tehát mindenhol kinőtt, bár nem túlzottan sűrű, de ez is genetika sajnos.

2015. febr. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

hát pajesznál nől még lefele.. de áll és pajesz között szinte semmi... és hát elégé baba fejem van így

igen, de apámnak meg van rendesen arcszőrzete...

későn érő lennék, ilyen lehet?

2015. febr. 23. 00:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne ijedj meg.Nálunk is volt,akinek már 17évesen szakálla volt.Nekem pl.18-19éves koromig szintén majdnemhogy csak bajszom volt,és úgy 20-21évesen kezdett nőni normálisan és elég sűrűn,szóval neked sem fog így maradni,nyugi.
2015. febr. 23. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez változni fog,nyugodj meg. Még 2-3 év alatt bármi lehet. De olyat is láttam akinek a 20as évek végén lett rendes arcszőrzete,mert ilyen géneket örökölt
2015. febr. 23. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Törődj bele szerintem. Most úgyis valamiért divat ez a borostás fej, legalább kitűnsz a tömegből csupaszon. Szerintem amúgy is ápoltabb hatást kelt a borotvált arc.
2015. febr. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!