Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám magamat meghányt...

Hogyan tudnám magamat meghánytatni?

Figyelt kérdés
Túl finomak voltak a kaják és sokkal többet ettem a kelleténél és most nagyon szenvedek, de sajnos én nem vagyok az a hányós fajta. Hogyan tudnám magamat meghánytatni?

2016. jún. 20. 00:13
1 2
 1/17 zombienyul válasza:

Sós langyos víz, a mentősök is így hánytatnak, tanultuk jogsinál :)

De told túl a sót, mert kegyetlenül meghánytat!

1dl langyos víz és éppen egy kevéske só bele.

2016. jún. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Legjobb lenne ha nem hánytatnád magad.

Erős sav van a gyomrodban, felmarhatja a nyelőcsövedet.

Na mindegy, Te bajod.

Ujjat mélyen a nyelv tövére, és stimuláld a reflexeidet. Nem egy perc, de meghánytat.

2016. jún. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszi kipróbálom.
2016. jún. 20. 00:19
 4/17 A kérdező kommentje:
2-es azt már próbáltam abba az a rossz, hogy csak fulladozok meg csak majdnem sikerül de soha nem jön össze rendesen.
2016. jún. 20. 00:20
 5/17 anonim válasza:
100%

Szerintem feküdj le egy kicsit, és pihenj, majd, ha érzed, h könnyebb, sétálgass..addig is hallgass zenét pl.

Hányni inkább ne pls.

2016. jún. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 zombienyul válasza:
100%

Első vagyok.

Amúgy én ilyen telekajálom magam dolog után inkább attól rettegek, hogy hányni fogok :D Nincs esetleg emésztést gyorsító gyógyszer otthon? Tényleg jobb lenne, mintha hánynál. Vagy inkább sétálj egy picit.

2016. jún. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Mármint hashajtóra gondolsz? :D Az szerintem nincs :D Ettől a sós víztől meg csak hányingerem lett meg rohadt szomjas lettem.
2016. jún. 20. 00:24
 8/17 zombienyul válasza:

Neeeem. Azokra az idióta bogyókra amiket reklámoznak a sok töltött kápi kajálás után :DDD Azokra. Akkor toljál bele még sót, ha már mindenáron szabadulni akarsz a cuccostól. . :D


*Elsőő.

2016. jún. 20. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Szeretnék, mert rettentő rossz! Miért nem képes az ember több étel emésztésére -.-" :D
2016. jún. 20. 00:32
 10/17 zombienyul válasza:
Háát. Ha kivárnád az időt túlélnéd. Én személyszerint inkább teltségtől szenvedek, mint hányástól :D A legeslegrosszabb dolog hányni. Na... kivétel részegen, akkor megkönnyebbülés szinte. XD
2016. jún. 20. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!