Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan kell meghánytatni...

Hogyan kell meghánytatni magamat, és mikor?

Figyelt kérdés
a mikor az arra vonatkozik: este, reggel, délben?
2009. júl. 22. 20:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem csináld naponta 5x. Az a biztos!!! HAJRÁÁÁÁÁÁ!!!
2009. júl. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

NE CSINÁLD!!!

A gyomorsav ki fogja marni a nyelőcsövedet, szétmarja a fogaid zománcát, szád szélét...

2009. júl. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
90%
semmiképpen se tedd, a fent leírtak miatt! de amúgy mellesleg sztem ha vki meghánytatja magát, annak azelőtt van értelme mielőtt megemésztődik a kaja. így nem napszakfüggő.sztem
2009. júl. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%

Evés után. Lenyomod a kis ujjacskádat a torkodon és már jön is. Ha előtte megiszol egy lityi vizet, akkor jobban feljön, mintha szárazon próbálnád. Úgy darabosabb, jobban szétcseszi a torkot. Szóval valami jóízű italt igyál előtte, amit jó visszaokádni. Lévén az út melyre rá akarsz lépni hosszú és rögös, ezt majd úgy is kitapasztalod magad! :)


UI. Én fogorvos vagyok, majd egy olyan egy év múlva szívesen várlak a rendelőmben. Írj majd! :) Ja, és vannak belgyógyász cimbik is, ha esetleg egészenvéletlenül lenne a gyomroddal valami gáz. A feleségem pedig agydoki, majd az Ő számát is megadom! :)

Eredményes hányatást, sok sikert! :)

2009. júl. 23. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Nem egyértelmű, hogy evés után? Vagy szerinted, ha megemészted a kaját és éhgyomorra akarsz hányni abban van ráció? Egyébként csak akkor csináld, ha nem vagy normális és akkor mi is rávághatjuk, hogy hulljon a férgesse.
2009. júl. 23. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
77%
Szerintem ezt a kérdést te sem gondoltad komolyan...Hívd a lelkisegélyszolgálatot...
2009. júl. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%

feleslege hánynod, a tápanyag felszívódhat úgy is, ha kihányod a kaját.

a gyomrod, fogad tönkremegy, a nyelőcsövednek annyi, a hajad kihullik és gyomorvérzést kaphatsz. szóval nem nyerő az ötlet...

2009. júl. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát... Thanx:S De, csak ki akarom próbálni hogy milyen, vagy hogy kell csinálni...
2009. júl. 23. 12:57
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
biztos hánytál már betegségtől, esteleg berúgástól - ugyanolyan szar, csak ha többször teszed sokkal károsabb...
2009. júl. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Berugástól nem mivel még csak 12 vagyook... :$
2009. júl. 23. 16:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!