Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám magamat meghányt...

Hogyan tudnám magamat meghánytatni?

Figyelt kérdés
Túl finomak voltak a kaják és sokkal többet ettem a kelleténél és most nagyon szenvedek, de sajnos én nem vagyok az a hányós fajta. Hogyan tudnám magamat meghánytatni?

2016. jún. 20. 00:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
hashajtó, anyám borogass...meg ez a kérdés, jesszusom...jó érzés agy nélkül élni?
2016. jún. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Neked jó érzés hogy anyád agyonkényeztet?
2016. jún. 20. 00:42
 13/17 anonim ***** válasza:
Rágózz(segíti az emésztést).
2016. jún. 20. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
igen, elég jó érzés. de te nem válaszoltál az én kérdésemre.
2016. jún. 20. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszi kipróbálom :)
2016. jún. 20. 00:56
 16/17 anonim ***** válasza:
Pihenj és igyál valami cukros szénsavas löttyöt ha van otthon. Jól fog esni és pár büfivel könnyebb leszel. Ha nagyon nem bírod és már régóta tart a szenvedés csak akkor fordulj a hánytatáshoz, egy alkalomtól nem lesz bajod, de máskor ne legyél ilyen mohó.
2016. jún. 20. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Dugd csak le az ujjacskádat a torkodon, minél hátrébb.

Én is sokszor próbáltam régen, azt hittem, hogy nem megy, aztán egyszer részegen sikerült meghánytatnom magam, azóta is profin művelem. Megy ez, csak nem dugod le elég mélyre szerintem. (huhh, amúgy ezek a mondatok milyen hülyén hangzanak, tejóisten)

2016. jún. 20. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!